Skip to content

Akcesoria do golenia dla mężczyzny
Nie wiesz, jaki jest idealny prezent dla faceta? Sprawa okazuje się łatwa: dobry zestaw do golenia, który spowoduje, że ta codzienna czynność będzie zapewniała facetowi wiele satysfakcji. Opłaca się samodzielnie zbudować taki komplet.

Nie masz pojęcia, jaki jest idealny upominek dla pana? Odpowiedź jest banalna: dobry zestaw do golenia, który spowoduje, że ta rutynowa aktywność będzie gwarantowała mu dużo przyjemności. Opłaca się na własną rękę złożyć taki komplet.

Jeśli myślisz o tym, żeby dać mu jakieś babskie kremy do twarzy, zapomnij.

Ciekawy artykuł? W takim razie zachęcamy Cię, byś przeczytał nowe informacje z serwisu (https://studiokolor.net.pl/), którą dla Ciebie opracowaliśmy. Kliknij więc w podany link.

Oto główne rzeczy, które każdy facet powinien posiadać w swoim pakiecie do golenia:

brzytwa do golenia

Źródło: flickr.com

Brzytwa do golenia – nie przecieraj oczu ze zdumienia. Facet nie stosuje nożyków dla kobiet. Nawet jeżeli twój partner nigdy nie stosował lśniącego ostrza, na pewno szybko się nauczy, jak to robić. To może stawać się dla niego niesamowitym uczuciem, które przeniesie go w czasie, do okresu, kiedy panowie golili się nożami.

Tak zwykłe golenie zarostu wyewoluuje w ekscytujący rytuał, który przyniesie facetowi siłę na cały dzień. Brzytwa do golenia w garści gwarantuje poczucie mocy, a również kontroli, ponieważ podczas golenia trzeba być ostrożnym. Zwykłe golenie nauczy go precyzji i konsekwencji. Taka brzytwa to coś, co musi mieć każdy mężczyzna, który lubi poczuć więź ze swoimi ojcami.

Jeżeli jednak twój partner obawia się trzymać w dłoni ostrze, alternatywną możliwością jest maszynka na żyletki. Twój facet nie powinien używać jednorazowych golarek, które są mało wydajne przy goleniu. Maszynka na żyletki pozwala na wyrzucenie starych żyletek i wsadzenie tam ostrych.

maszynka

Źródło: flickr.com

Do zestawu dla mężczyzny dołącz jeszcze dobrą wodę kolońską oraz kremy męskie. Olewaj wszelkie zapachy, które pasują raczej do kobiety. Mężczyzna ma pachnieć siłą i zdecydowaniem, a więc postaw na konkretny zapach. Dodatkowo kup jeszcze wodę po goleniu o identycznie aromacie, żeby dopasował się do wody kolońskiej. Aby ranki, które robią się w czasie golenia szybciej się goiły, zakup także ałun, substancję, która skutecznie stopuje krwawienie.

Źródło: facetaria.pl