Skip to content

Pomysł nie tylko na okres wakacyjny, tatuaże na wodę – kilka rad
Czy kojarzycie Zombie Boya, człowieka z tatuażami? Wystąpił w teledysku, chodził po wybiegu… Jest dowodem na to, że tatuaże zagościły na stałe do show biznesu. Na dzień dzisiejszy swoje ciała „dekoruje” większa część gwiazd i choć nie wszystkie się z tym afiszują niełatwo odszukać celebrytę bez tatuażu.

Czy przypominacie sobie Zombie Boya, Kanadyjczyka z tatuażami? Jego wizerunek wykorzystała Lady Gaga w teledysku, chodził po wybiegu… Jest przykładem na to, że tatuaże zagościły na stałe do show biznesu. Współcześnie swoje ciała tatuuje większość gwiazd i mimo, że nie wszystkie się do tego przyznają ciężko znaleźć celebrytę bez tatuażu.

Ale nie zawsze jest to wzór w dobrym guście. Melanie Griffith, która postarała się o imię byłego męża Antonio Banderasa w wielkim sercu, wiele lat wygrywała rankingi na najbrzydszy tatuaż. Historię tatuaży znanej żony Radosława Majdana też wszyscy słyszeliśmy… Czy warto więc ozdabiać ciało na całe życie?

własnoręcznie robiony szalik

Autor: julie corsi
Źródło: http://www.flickr.com

Mimo, że amatorów tatuaży dziś możemy zaobserwować co niemiara – rozważmy ten pomysł, z racji iż rysunek na ciele tak prędko nie zniknie.

Ten artykuł, który na tej witrynie proponujemy, jest niezwykle emocjonujący, ale warto ponadto zobaczyć zbliżone treści – więcej pod tym linkiem (https://www.dermamed.com.pl/mona-lisa-touch-najpopularniejszy-laser-w-ginekologii-estetycznej).

Jeżeli więc marzy się nam tatuaż, który odda nasz charakter, póki co wybierzmy tatuaż zmywalny. A wato wiedzieć, iż najnowsze tatuaże nie przypominają ktatuaż (tatuaże szczecin)ii z z paczki chipsów. To czasami dzieła sztuki.

Zachwyciły nas już w ubiegłym sezonie letnim. Metaliczne tatuaże na wodę, które mogą przetrwać nawet do tygodnia! Hit na punkcie którego oszalał cały świat. Urokliwie mienią się na skórze się w promieniach słońca, podkreślając opaleniznę. Bransoletki na nogę, nadgarstek, delikatne łańcuszki na szyję a nawet subtelne ozdoby na palce – zależnie od inwencji, upiększyć możemy każdy fragment ciała. W każdym miejscu i o każdej porze roku wyglądają się zjawiskowo! Nakleja się je prosto, w związku z czym w zasadzie nie jest wymagana instrukcja obsługi. Musimy tylko przyłożyć wzór do skóry i namoczyć mokrą ściereczką. Lekko przytrzymać i po chwili jest już gotowy! Dowiedz się więcej – zobacz tu.

Nie tylko tatuażem (zwłaszcza trwałym) możemy podkreślić swoją osobowość. To może być strój, fryzura, a nawet akcesoria takie jak torebki, chusty czy szaliki damskie. Mają tę przewagę nad tatuażami, że możemy je zmieniać każdego dnia, zależnie od dzisiejszej mody czy nastroju. Przeważnie odczuwamy większą potrzebę ich noszenia, wraz z nadejściem jesiennych dni. Warto jednak pamiętać, że te wyjątkowo zmysłowe chustki idealnie sprawdzają się również wiosną i latem.