Skip to content

Ałun i maszynka – klasyczny zestaw który warto mieć
Codzienne golenie się to istotna sprawa, wie o tym każdy facet. Niestety, spora część mieszkańców Polsko woli nabywać marne przyrządy do golenia, co jest katastrofalnym zaniedbaniem. Niedrogą jednorazową maszynką oczywiście nie da się efektywnie ogolić.

Codzienne golenie się to ważna sprawa, wie o tym każdy pan. Niestety, duży odsetek rodaków woli nabywać słabej jakości przyrządy do golenia, co jest niewybaczalnym zaniedbaniem. Kiepską jednorazową maszynką zwyczajnie nie można się porządnie ogolić.

W tym niedługim wpisie opisujemy 4 przydatne artykuły, które powinien mieć w łazience każdy mężczyzna chcący prezentować się nienagannie każdego dnia. Przedstawiamy maszynkę Merkur 34c, praktyczny ałun w sztyfcie jak np. na oraz zestaw pędzelek + krem do golenia.

maszynka

Źródło: flickr.com

Każdy, kto ciągle nabywał kiepskie plastikowe maszynki, odczuje ogromną różnicę, kiedy po raz pierwszy użyje w łazience Merkur 34c. To znakomity nożyk o klasycznych formie i fakturze, dobrze dopasowany do twarzy i dłoni. Dzięki solidnemu chwytowi dobrze trzyma się go w garści, co jest kluczowe dla prawidłowego golenia. Merkur 34c ogoli nawet najoporniejszy zarost, nie drażniąc za mocno twarzy. Wielką zaletą maszynki Merkur 34c dostępnej na jest trwałość produkcji – nożyk ten można stosować przez tygodnie.

Odwiedź naszą nową podstronę. Tam znajdują się ciekawe informacje. Prosimy – doczytaj szczegóły (https://www.adforce.pl/2-upominki-reklamowe/4-dlugopisy-plastikowe/56-1101991–dlugopis-swing-nieb/). Będzie nam niezwykle przyjemnie, jeżeli posty przypadną Ci do gustu.

Merkur 34c to idealny nabytek dla facetów, którzy planują codziennie się golić. Bez potrzeby częstego nabywania akcesoriów kosmetycznych.

maszynka do golenia

Interesującym dodatkiem do szafki mężczyzny jest ałun w sztyfcie. Młodsi internauci mogą nie wiedzieć, czym jest ta ważna substancja, zatem przypomnijmy – ałun skutecznie hamuje krwotok. Tym sposobem ałun w sztyfcie to podstawowy element w łazience, bo podczas golenia czasem powstają malutkie ranki. Nie są one szczególnie bolesne, ale mocno przeszkadzają, bo krew potrafi kapać przez wiele minut. Ałun w sztyfcie zastosowany od razu po skaleczeniu skutecznie zatrzymuje krwotok.

Na zakończeniu wpisu należy jeszcze dodać, że facet, który planuje mieć klasyczny imidż, powinien sprawić sobie też krem do golenia. Niezbędnym dodatkiem do takiego preparatu jest pędzelek – z pewnością kiedyś widziałeś, jak twój dziadek golił się, używając takiego fajnego wynalazku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*