Skip to content

Bezoperacyjny lifting okolic twarzy? W tej chwili to możliwe!
W tej chwili dużo pań jak i panów decyduje się na lifting buzi. Pożądają oni wyglądać młodziej, atrakcyjniej. Natomiast sporo ludzi również nie jest w stanie zdecydować się na tego typu zabieg, ponieważ okropnie boją się operacji, jaka temu towarzyszy. Mamy dla nich doskonałe wyjście.

Dzisiaj mnóstwo pań jak i mężczyzn decyduje się na lifting buzi. Pożądają oni wyglądać młodziej, atrakcyjniej. Aczkolwiek wiele osób również nie jest w stanie zdecydować się na taki zabieg, gdyż ogromnie boją się operacji, jaka temu akompaniuje. Mamy dla nich perfekcyjne rozwiązanie.

kosmetyczka

Autor: DER-MED
Źródło: DER-MED
Unoszenie wiotczejącej skóry na policzkach za sprawą biowchłanialnych nici to współczesne zabiegi liftingu bez używania skalpela. Nici liftingujące zostały okrzyknięte rewolucyjnym wynalazkiem, który mało inwazyjne technologie odmładzania wiedzie na nowe tory – sprawdź WWW. U każdego z nas wraz z postępem lat widać na skórze upływ czasu w postaci rozciągniętej skóry policzków. Oprócz tego z wiekiem wzmacniają się zmarszczki, a wiotczejąca skóra czoła sprawia, iż brwi osuwają się niżej dając rezultat w postaci spadających powiek.

Widać tam nawet gromadzący się podkład do twarzy po pomalowaniu się. Naprzeciw wychodzą nam naturalnie nici liftingujące, za usługą jakich sprawuje się bezoperacyjny lifting – (sprawdź lifting wampirzy wrocław). Mają one na swojej rozciągłości maleńkie haczyki. Dzięki nim są w stanie zaczepić się w cerze. Odpowiednie rozciągnięcie nici powoduje podniesienie skóry tak, żeby zniwelować nadmiar wiotkości i dodatkowo wyrównać zmarszczki. Bezoperacyjny lifting – przeniesiony tutaj – sprawia, że uruchomione komórki skóry produkują nowe włókna kolagenowe oraz elastyczne. To

odwiedź WWW

Autor: www.homejobsbymom.com
Źródło: http://www.flickr.com

dodatkowo uelastycznia i napina skórę.

wielką wartością, jaką ma lifting bezoperacyjny twarzy jest to, że nie tworzone są blizny jak po normalnym, chirurgicznym zabiegu. Jest on przydzielony dla postaci po 40 roku życia, ze skórą o dobrej kondycji. Usługa z użyciem nici liftingujących jest metodą, którą może przeprowadzać wyłącznie przeszkolony lekarz.

Wiadome jest, iż nici wbrew stymulacji do produkcji kolagenu nie unieruchamiają procesów starzenia się cery, o jaką potrzeba dbać przez cały czas. Efekty usługi zauważalne są już po wprowadzeniu nici pod cerę. W skutek stymulacji skóry poprzez nić generuje się nowy kolagen, dzięki temu efekty zabiegu utrzymują się do 2 lat.