Skip to content

Bezpieczny botoks w dłoniach kompetentnego specjalisty
W dzisiejszych czasach wizerunek ma wielkie znaczenie, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Spore zapotrzebowanie na odmładzanie powoduje, że medycyna estetyczna oferuje coraz to lepsze strategie na odmłodzenie sylwetki. Jednym z najpopularniejszych są iniekcje z botoksu.

W obecnych czasach prezencja ma wielkie znaczenie, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Ogromne zapotrzebowanie na odmładzanie powoduje, że medycyna estetyczna oferuje coraz to lepsze strategie na odmłodzenie ciała. Jednym z najpopularniejszych są zastrzyki z botoksu.

Botox

Autor: Dreamstine
Źródło: Dreamstine
Botoks czyni, że rysy stają się łagodne, a twarz wygląda parę lat młodziej. Wstrzykiwanie botoksu daje natychmiastowy rezultat, jednak wypada liczyć się z prawdopodobieństwem utrudnień. Botoks Warszawa w rękach wytrawnego specjalisty jest bezpieczny. Aplikuje się go w niewielkich ilościach, działa miejscowo, nie jest przyswajany przez organizm, a po kilku miesiącach nie ma po nim śladu.

Jeżeli zabiegi na zmarszczki wykonuje się w renomowanym gabinecie, nie należy się dręczyć o rezultaty uboczne, ani o późniejszą ruchomość twarzy. Należy jednak mieć na uwadze, że botoks to substancja toksyczna i powinno się to robić u sprawdzonego profesjonalisty. Injekcje z botoksu to oręż w walce ze zwiotczeniem, lecz niestety jest to dosyć droga metoda. Botoks – kliknij – ceny zależy od porcji spożytkowanej toksyny, na przykład zastrzyk w okolice kurzych łapek wynosi około 800-900 zł, a zabiegi na czoło, między brwiami 900-1600 zł.

Zabiegi na zmarszczki nie są tanie, ale przynoszą fenomenalne efekty. Botoks (https://dermamed.com.pl/oferta/botox) Warszawa to jedna z najsilniejszych zwykłych toksyn, jaka w niewielkich dawkach może być stosowana w neurologii, dermatologii i medycynie estetycznej. Stosowanie botoksu pomaga w mniej inwazyjny sposób aniżeli operacje plastyczne wygładzające istniejące zmarszczki mimiczne. Od niedawna aplikuje się je także do podniesienie opadających kącików ust (cena ok. 400-500 zł), zmarszczek palącego nad górną wargą.

Całkowitą nowością jest użytkowany botoks do leczenia zmarszczek na szyi, również modelowania biustu. Przed zabiegiem nie są wymagane żadne procedury. Wystarczy drobiazgowy wywiad lekarski przeprowadzony na początku wizyty. Więcej na

Powinno się zawiadomić doktora o wszystkich zażywanych specyfikach farmaceutycznych. Kategorycznym przeciwwskazaniem do operacji jest czas ciąży i laktacji.