Skip to content

Seksowna bielizna – majteczki, body, buty
Już przed naszą erą rozmyślano nad tym co zrobić, by wyeksponować piękno kobiecego ciała. Co zrobić, by kobiety były w oczach mężczyzn bardziej tajemnicze, niezwykłe, zmysłowe. Co kraj to obyczaj – też w tym temacie. Kobiety arabskie chowają się za swoim strojem, starożytne Egipcjanki nacierały się pachnącymi olejkami, współczesne kobiety malują się, opalają, dbają o sylwetkę, by czuć się dobrze we własnej skórze, ale też po to, by podobać się mężczyznom.

Jeszcze przed naszą erą rozmyślano nad tym co zrobić, by wyeksponować piękno kobiecego ciała. Co zrobić, by kobiety były w oczach mężczyzn bardziej tajemnicze, niezwykłe, zmysłowe. Co kraj to obyczaj – też w tym temacie. Kobiety arabskie chowają się za swoim strojem, starożytne Egipcjanki nacierały się wonnymi olejkami, współczesne kobiety malują się, opalają, dbają o sylwetkę, by czuć się dobrze we własnej skórze, ale też po to, by podobać się mężczyznom.

kobieta w bieliźnie erotycznej

Autor: 紫雪灵儿
Źródło: http://www.flickr.com

Współczesnych wynalazków służących do upiększania jest sporo. Jednak mniej tych, które naturalne walory jedynie podkreślają. To sztuka podkreślić to co piękne, nie psując nic w zamian. Jednym z najbardziej intrygujących odkryć naszych czasów jest z pewnością bielizna erotyczna . Na pewno wiele pań, choćby z ciekawości, przeglądało tego typu ciuszki. Tym razem jednak proponuję zwrócić szczególną uwagę na koszulki erotyczne |link do sklepu z bielizną|. Uszyte są z mięciutkich, delikatnych materiałów. Doskonale przylegające do ciała, zdobione koronkami, tiulem, mocno wycinane lub z siateczki, robią niesamowite wrażenie na płci przeciwnej. Modele dla zakochanych przykuwają wzrok nie tylko krojem i ozdobami, ale też kolorami. Najczęściej pojawia się oczywiście kolor miłości – mocna czerwień, która połączona z czernią potęguje efekt piękna, zaskoczenia i zmysłowości. Urocze koszulki są wygodne, kuszące i niezwykle ozdobne. Z pewnością mogą stanowić ciekawy i niezwykły element zawartości kobiecej szafy, który warto mieć „pod ręką”. Poza tym można je ubierać na co dzień.

Forex Antoinette - koszulka erotyczna

Źródło: Jagna.pl

Często jest tak, że oglądając jakąś rzecz nie wiemy kiedy można jej użyć. Kobiety często mają wątpliwości w co się ubrać, co pasuje ubrać, a co nie, na jaką okazję, na dzień czy na wieczór itd, itd… Trudno znaleźć tutaj jakąś niezwykłą radę, jak przewidzieć co dla kogo jest najlepsze, co komu pasuje, co się podoba. Trzeba zdać się na własną intuicję i rozeznać sytuację na rynku. Współczesne wzory i materiały są tak różnorodne, że trudno z góry określić ściśle ich przeznaczenie. Dużo wątpliwości może budzić również np. bielizna erotyczna. Jest ona jednak tak różna, że warto samemu ją obejrzeć i dopiero wydać osąd lub wybrać coś dla siebie, bez słuchania innych. W końcu każdy ma prawo do własnych poglądów i gustu.

Wśród koszulek erotycznych są takie, które niekoniecznie nadają się jedynie do sypialni. Są także takie, które mogą pełnić funkcje zmysłowych sukienek. Głębokie dekolty, żywe barwy i kontrastujące z nimi wykończenia, falbanki, sznurowania, elementy przeźroczyste z haftami, rozcięcia – tworzą niebanalny strój na wyjątkowe okazje. Właściwe dobranie do nich dodatków, a także bielizny może spowodować, że taka haleczka lub sukienka stanie się piękną suknią wieczorową lub pomysłową kreacją na zabawę z przyjaciółmi albo szaleństwo w nocnym klubie.

Jeśli chcesz poczytać więcej, istnieje polecana strona internetowa (www.krevetki.pl/uslugi/) o takiej samej tematyce, jaką trzeba przejrzeć. To idealny moment zatem zrób to!

Nocą w sypialni może stać się bielizną erotyczną lub jedynie bielizną nocną. Wszystko zależy od pomysłowości i gustu. Takie uniwersalne ciuszki są dzisiaj bardzo przydatne. Mogą być wykorzystywane wiele razy, ale nie jednakowo, na różne okazje oficjalne i intymne. Są z pewnością cennym elementem damskiej garderoby, bielizną, bielizną nocną, bielizną erotyczną, wieczorową kreacją…

Źródło: Jagna