Skip to content

Materac bąbelkowy to podstawa przy długotrwałym leżeniu
Często osoby starsze są unieruchomione we własnym domu, co wiąże się z tym, że nie są w stanie zbyt długo ustać, a nawet pokonanie kilku kroków bez podparcia może okazać się dla nich kłopotem. Na szczęście mają szansę one nabyć chodzik trójkołowy, który stworzony jest z myślą o takich osobach, a który zezwala na bezpieczne oparcie się na odpowiednio opracowanym stelażu oraz poruszanie się. Taki chodzik wyposażony jest w dobre koła, które wspaniale sprawdzą się na gładkiej nawierzchni, jak i na takich niedużych nierównościach.

Przeważnie osoby starsze są unieruchomione w swoim mieszkaniu, co wiąże się z tym, że nie są w stanie zbyt długo stać, a nawet przejście kilku kroków bez oparcia ma szansę okazać się dla nich kłopotem. Na szczęście mogą one kupić chodzik trójkołowy, który opracowany jest z myślą o takich osobach, a który pozwala na bezpieczne oparcie się na właściwie opracowanym stelażu oraz przemieszczanie się. Taki chodzik wyposażony jest w odpowiednie koła, które wspaniale sprawdzą się na gładkiej nawierzchni, jak i na takich niewielkich nierównościach.

Rehabilitacja po wypadku

Na dodatek ma przestrzeń na torbę ze sprawunkami, więc taka osoba może stać się bardziej samowystarczalna. Sam wózek jest lekki, więc jego posuwanie nie będzie stanowiło najmniejszego kłopotu, na dodatek ma hamulec, który zabezpiecza przed nazbyt gwałtownym zjeżdżaniem z górki, a złożony nie zabiera dużo przestrzeni, więc w domu nie będzie żadną przeszkodą. Co też ważne dla takich osób, to jest on dość tani, więc jego sprawunek nie będzie nazbyt mocno obciążał budżetu.

Masz ochotę zgłębić więcej na opisywany temat? To świetnie, ponieważ pod linkiem prywatne gabinety psychiatryczne bydgoszcz odnajdziesz interesujące informacje, które Cię zaabsorbują.

Interesująca oferta znajduje się w tym miejscu: chodziki trójkołowe do rehabilitacji.

Trzeba inwestować w materac bąbelkowy

notoryczne leżenie nie jest zbyt miłym przeżyciem i zdrowy człowiek dosyć szybko przekonuje się, że ma szansę to być męczące. Dlatego tym mocniej trzeba dokładać starań, aby dopomóc ludziom przewlekle chorym, skazanym na łóżko, w wytrwaniu w nim i to bez najmniejszych dodatkowych komplikacji. Długotrwałe leżenie ma szansę dopuścić do bolesnych odleżyn, więc należy zainwestować w materac bąbelkowy – dla przykładu taki jak ten: materace bąbelkowe dla chorych..

Bez zwlekania zobacz na stronie podobne informacje. Tam także znajdziesz coś ciekawego, gdyż proponuje ona podobną tematykę.

Nie dość, że jest on zrobiony z odpowiedniego tworzywa, to jeszcze jest nadmuchiwany, a duża liczba oddzielnych poduszek powoduje, że ciężar ciała leżącego rozkłada się dobrze i nie ma właściwie możliwości, żeby utworzyły się jakieś odleżyny. Co więcej warto też zaznaczyć, że produkt z którego jest zrobiony konkretny materac zapewnia odprowadzenie wilgoci i przewiewność, dzięki czemu zwiększamy komfort leżenia u takiej osoby.Mamy szansę poprawić jakość życia

Osoby chore, szczególnie te przewlekle posiadają dostatecznie trudne życie, więc należy zobaczyć w sklepach medycznych, co możemy zakupić, by tą jakość życia im polepszyć. Specjalne chodziki, materace, drabinki, maści, to wszystko może w znaczący sposób zadziałać na jakość ich życia, a przy okazji mamy szansę im udowodnić, że zawsze są dla nas istotni.