Skip to content

Tort czekoladowy o smaku popularne ciasteczka Oreo
Tortczekoladowy to doskonały wybór na praktycznie każdą imprezę. Doskonale nadaje się na urodziny, a także na przyjęcie kogoś, kto powraca po podroży. Opcji jest bardzo wiele. Na jaką okazję wykonasz smaczne ciasto z czekolady zależy tylko od Ciebie. Jednak co zrobić, kiedy normalny tort czekoladowy wykonywałaś już wiele razy? Czemu by tak nie wypróbować czegoś jeszcze bardziej unikalnego? Jest to doskonały pomysł zwłaszcza wtedy, kiedy nadchodzi taka czy inna wyjątkowo ważna okazja.

Tortczekoladowy to doskonały wybór na praktycznie dowolną imprezę. Świetnie nadaje się na przyjęcie urodzinowe, a także na powitanie osoby, która powraca po podroży. Opcji jest bardzo wiele. To, kiedy wykonasz smaczne czekoladowe ciasto zależy tylko od Ciebie. Ale co zrobić, kiedy zwykły tort czekoladowy wykonywałaś już wiele razy? Może by tak wypróbować czegoś jeszcze bardziej unikalnego? Jest to doskonały pomysł przede wszystkim wtedy, gdy nadchodzi taka czy inna wyjątkowo ważna okazja.

Autor: Artur

Na przykład okrągłe urodziny czy ważna rocznica. To imprezy ważniejsze od innych, z tego powodu warto to zaznaczyć. Unikalny tort okaże dobrym wyjściem. Na co jednak postawić? Idealnie powinien się sprawdzić tortami (polecamy kliknij tutaj) czekoladowy Oreo(przepis). Co to takiego? To, co przychodzi Ci na myśl. To przepyszny tortach (polecamy przejdź) czekoladowy, który smakuje jak pyszne ciacha Oreo. Jeśli ich próbowałaś z pewnością wiesz, że są świetnym przysmakiem do popołudniowej kawy. Ciasto, które ma smak tak jak ciasteczka sprawdzi się równie dobrze.

Można dostać w cukierni już zrobiony tort czekoladowy Oreo, ale o wiele więcej satysfakcji da Ci przygotowanie własnego tortu. Zadanie takie nie jest zbyt trudne, a w dodatku możesz zmodyfikować nieco przepis i dorzucić do ciasta dodatkowe, inne pyszności. Jeśli pragniesz zrobić coś naprawdę wyjątkowego, to kup parę opakowań draży M&M’s, by dorzucić je do tortu. W ten sposób uzyskasz nie tylko wyjątkowy smak lecz też ciekawy wygląd tortu. Jeśli masz trochę więcej czasu, powinieneś pogrupować M&M’sy kolorystycznie. Pogrupowane draże dodaj do tortu etapami, dzięki temu stworzysz ciastko wyglądające jak tęcza, które zachwyci każdego gościa. Przez wzgląd na dużą ilość barw, tego rodzaju ciasto pasuje doskonale także na imprezy dziecięce. Dzieciaki z pewnością się ucieszą z tęczowego ciasta.