Skip to content

Co ciekawego dla puszystych osób mogą zaoferować sklepy z odzieżą, jaka jest ich propozycja dla takich klientów.
Osoby które mają nieco więcej kilogramów jeszcze do niedawna miały bardzo trudno jeżeli chodzi o możliwości ubierania się. Workowate sukienki szyte z kiepskiej jakości materiałów czy zupełnie niekształtne bluzki niezbyt zachęcały aby je ubierać. Największe marki odzieżowe ani trochę nie interesowały się tym, żeby szyć odzież dla puszystych, bo im się to po prostu zupełnie nie opłacało – zdecydowaną większość swojej produkcji sprzedawano w typowych wymiarach.

Osoby które mają trochę więcej kilo do niedawna jeszcze miały bardzo trudno jeśli chodzi o możliwości ubierania się. Workowate sukienki uszyte z byle jakich materiałów albo zupełnie niekształtne koszule niezbyt zachęcały do ich ubierania. Duże marki odzieżowe zupełnie nie były zainteresowane tym, żeby szyć odzież dla puszystych, bo im się to po prostu nie bardzo opłacało – zdecydowaną część swoich kolekcji sprzedawano w typowych rozmiarach.

Kobieta na ławce

Autor: David Schiersner
Źródło: http://www.flickr.com
Kobiety radziły z tym sobie na różne sposoby, niektóre kupowały takie ubrania na zachodzie, inne samodzielnie szyły albo robiły to znajome krawcowe. Jednak takie rozwiązania nie były ani tanie, ani praktyczne, a że osób z większą wagą bez przerwy było coraz więcej, to w końcu ktoś zaczął dostrzegać potencjał takiej grupy odbiorców. Powolutku w sprzedaży pojawiać się zaczęły duże rozmiary , i momentalnie spotkały się one z ogromnym zainteresowaniem. Sprawiło to, że również największe sieci odzieżowe zaczęły dostrzegać, jak duże możliwości może mieć tego typu oferta.

Obecnie XXL (sukienki na studniówkę plus size) odzież jest możliwa do kupienia w wielu różnych miejscach.

Chciałbyś dowiedzieć się coś równie ciekawego? Super, ta strona www (http://s-lab.pl/produkty/krople-do-oczu.html) z pewnością okaże się dla Ciebie użyteczna, gdyż odnajdziesz tam dużo podobnych danych.

Duży jej wybór jest dostępny właśnie w salonach dużych odzieżowych sieci, ich propozycja bez przerwy jest rozszerzana o kolejne grupy asortymentowe. W ofercie tego typu sklepów znajdują więc nie tylko spodnie, bluzki i spódnice, lecz również modna odzież wierzchnia, taka jak kurtki i płaszcze. Niektóre sklepy zaczynają się wręcz specjalizować w takiej grupie asortymentowej, skupiając się tylko na propozycji dla tęgich klientów. W takich sklepach da się bez skrępowania zmierzyć dostępną odzież, zapytać sprzedawcę o wsparcie, a także w razie potrzeby zrobić niezbędne przeróbki.

Kobieta w kapeluszu

Autor: mariadelajuana
Źródło: http://www.flickr.com

Ogromny wpływ na zainteresowanie takimi sklepami ma również fakt, że proponują one modną odzież, uwzględniającą wszystkie aktualne trendy. Coraz częściej jest ona projektowana przez projektantów pracujących dla największych sieci odzieżowych, trudno się być zdziwionym, że klientki coraz chętniej ją kupują, przecież one także pragną się czuć wyjątkowo nawet mimo swojej wagi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*