Skip to content

Co kryje się w damskiej torebce?
Dla dużej części facetów kobieta to nieodkryta kraina. Mężczyźni zwykle totalnie nie rozumieją pań – ich decyzji, pragnień, przyzwyczajeń. Na wierzch pokazują się różnice w ocenie rzeczywistości i systemie norm.

Dla sporego odsetka panów kobieta to nieodkryta kraina. Panowie nierzadko całkowicie nie pojmują kobiet – ich zachowań, pragnień, zwyczajów. Na wierzch wychodzą rozbieżności w ocenie rzeczywistości i systemie norm.

To oczywiście mocne uogólnienie, lecz bez generalizacji nie można wykreować żadnej analizy. Tak zatem niewiasty zaskakują mężczyzn, co często stwarza konflikty. Sporą i raczej szkodliwą rolę odgrywają różne stereotypy, które rodzą się w mediach masowych.

Torebka Graceland

Autor: Deichmann
Źródło: Deichmann

W tym tekście lepiej poznamy zawartość babskiej torebki. Kochane kobiety, które przeglądają właśnie ten tekst, możecie porzucić lekturę. Ten przewodnik jest przeznaczony dla facetów, którzy chcą wiedzieć, co też kryje się w czeluściach enigmatycznej damskiej torebki. Prezentujemy 5 różnych preparatów kosmetycznych, które można spotkać w przeciętnej torebce przeciętnej pani, np. clarins wyszczuplający. Zapraszamy do lektury.

Praktycznie każda niewiasta chowa tam cienie do powiek jakiejś firmy.

Czy czytany artykuł jest dla Ciebie ciekawy? Jeżeli tak, to wejdź również na pomocne teksty (http://www.smartbodytrainer.pl/oferta/trening-dla-kobiet-w-ciazy/), które mają absorbujące dane – one pochłoną Cię całkowicie.

Są one konieczne, by podkreślić kolor oczu pani. Panie w średnim wieku zazwyczaj posiadają perfumy (dior fahrenheit) i krem przeciwzmarszczkowy, który powstrzymuje tworzenie się fałd na skórze.Przed snem niewiasty często stosują jakiś porządny krem pod oczy, który ma redukować zmarszczki i polepszać wygląd.

Masz jeszcze sekundę? Jeśli tak, to namawiamy Cię do kolejnej witryny, na której wyszukasz szczegółowe posty – wejdź w link badania scyntygraficzne tarczycy.

Niektóre kremy posiadają też działanie ożywcze.O ile jest właśnie lato i pogoda jest słoneczna (w Polsce wielka rzadkość), w pakunkach pani na pewno dostrzeżesz jakieś kosmetyki do opalania. Sporo kobiet bardzo lubi się opalać, olewając mądrych badaczy, którzy wskazują na szkodliwy wpływ promieni UV na skórę. Można się cieszyć, że kobiety rozumieją, jak niezbędne są kosmetyki do opalania, które troszeczkę zabezpieczają naskórek przez słońcem.

Niektóre panie, które chcą zrzucić parę centrymetrów w talii, kupują kosmetyki wyszczuplające, deklaratywnie wspierające spalanie tłuszczu. Niełatwo udowodnić skuteczność takich specyfików. Mądrze jest trzymać się reguły, że estetyczna figura to właściwa dieta + sport – nie da się inaczej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*