Skip to content

Co może być zarówno zdrowe i smaczne?
Ostatnią wycieczkę w dolinie Tatr wspominam bardzo dobrze. Górskie powietrze, cudowne krajobrazy, dobre szlaki. Ale wtedy było nieco inaczej, nawet fajniej. Sąsiedzi z pensjonatu zaprosili mnie na niewielki poczęstunek. Właśnie wtedy „zapoznałem” się z trunkiem o nazwie nalewka tatrzańska.

Ostatni urlop w Tatrach wspominam bardzo dobrze. Świeże górskie powietrze, wspaniałe krajobrazy, najlepsze szlaki. Ale wtedy było inaczej, dużo fajniej. Sąsiedzi z pensjonatu zaprosili mnie na niewielki poczęstunek. Właśnie wtedy poznałem napój o nazwie nalewka tatrzańska.

Autor: Shaylor
Zdobyłem parę informacji i wiem, że to produkt góralski, a w jego składzie znajdują się same składniki pochodzenia naturalnego, jak np. wysokogórskie rośliny, miód z własnej pasieki albo arcydzięgiel litwor. Ten ostatni składnik odpowiada poza tym za jej lecznicze właściwości.

Ten artykuł posiada niezwykle ciekawą treść, ale odszukaj serwis (https://brocci.pl/menu/dania-glowne/), który posiada analogiczne informacje. Też na pewno będą niesamowicie ciekawe.

Rodzina zajmująca się produkcją przyznają, że nie mają potrzeby używać żadnych konserwantów, ulepszaczy i środków chemicznych. Co mnie szczególnie uradowało? Ten trunek można znaleźć nie tylko w górach, lecz jest szansa zamówić go przez Internet, jak na przykład na . Nowoczesność łączy się z tradycją – dla mnie wyśmienite rozwiązanie.

Krótkie podsumowanie – mało że pełne zdrowych składników to jeszcze pyszne. W sam raz na zimowy wieczór, choć w czasie upału też bym nie odmówił skosztowania. Znajomi przekornie stwierdzili, iż przy niewielkiej porcji nalewki możesz poczuć się zdrowszym,a po dużej widzisz leśne stwory i podobnie dziwne rzeczy. To ostatnie myślę, że można potraktować jako legendę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*