Skip to content

Co podarować mężczyźnie na prezent?
W ciągu roku istnieje sporo okazji do wręczenia szczególnych prezentów. Wraz z upływem lat – nawet, jeśli znamy gusta obdarowywanej osoby – zaczyna nam brakować pomysłów na podarki. Z kobietami jest łatwo, zawsze przyda się nowy ciuszek, lub biżuteria. Ale co ofiarować mężczyznom?

W ciągu roku jest niemało okazji do wręczenia szczególnych prezentów. Z czasem – nawet, jeśli znamy gusta obdarowywanej osoby – zaczyna nam brakować pomysłów na prezenty. Z kobietami jest łatwiej, zawsze przyda się kolejny gadżet, lub kosmetyk. Ale co ofiarować mężczyznom?

Golący się mężczyzna

Autor: Christina zur Nedden
Źródło: http://www.flickr.com
Na szczęście dla wszystkich kobiet, zastanawiających się, co kupić mężowi, wujkowi, lub tacie w prezencie, w czasie ostatnich paru lat wykreowana została moda na mężczyzn tradycjonalistów, dbających o nienaganną prezencję i ochoczo sięgających po kosmetyki i gadżety do pielęgnacji wysokiej jakości.

Dzięki temu nie jest nietaktem podarować mężczyźnie żel do mycia twarzy, w szczególności, jeżeli został wyprodukowany z naturalnych składników i pochodzi z docenianej na świecie marki. Następnym świetnym pomysłem są tradycyjne przyrządy do golenia. Elektryczne maszynki tracą na popularności, obecnie każdy prawdziwy mężczyzna wybiera brzytwę, lub maszynkę z żyletkami, wybierając produkty renomowanych firm.stomatolog (dalsze informacje)Jeśli szukamy pomysłu, co nabyć w prezencie, pędzel do golenia z sierści borsuka z pewnością zadowoli każdego wielbiciela tradycji i dobrej jakości. Sporo pań ma wątpliwości przed nabywaniem tego rodzaju akcesoriów, gdyż nie wiemy, które marki wybierać i na jakie produkty się decydować. Jagger Razor to z pewnością będzie dobry wybór, warto zapamiętać tę markę i w przyszłości zaopatrywać się w podarki, sygnowane przez tę właśnie markę.

Zanim odszukamy w sklepie produkty firmy Edwin Jagger Razor i zakupimy pędzel do golenia z sierści borsuka, lub inne narzędzia, trzeba wiedzieć, iż nie wszystkie produkty są tej samej jakości. Jeśli chodzi o sierść borsuczą, to jest ona wybierana na różne sposoby do poszczególnych wersji pędzli. Najdroższa jest klasa silvertip, do której włoski są ręcznie selekcjonowane w taki sposób, aby nie trzeba było ich już mechanicznie przycinać. Polecamy też

Całkowicie naturalne zakończenie włosia zapewnia doskonałą jakość pędzla i wyjątkową miękkość oraz delikatność produktu. Jeżeli zamierzamy kupić w prezencie żel do mycia twarzy dla mężczyzn, to obowiązują takie same reguły, jak w przypadku kosmetyków damskich: można wybrać kosmetyk oferowany konkretnemu typowi cery, albo zdecydować się na specyfik uniwersalny.

Ciekawią Cię przeróżnego typu branżowe wątki? Więc kliknij tutaj day spa i przeczytaj nasze następne wpisy na ten temat. Liczymy na Twoją opinię.

Na rynku dostępne są rozmaite kompozycje zapachowe.