Skip to content

Co powinna mieć kosmetyczce trzydziestolatka
Zadbanie o siebie jest we współczesnych czasach koniecznością i nie ogranicza się tylko, do stosowania takich akcesoriów jak cienie do powiek i błyszczyk. Jeśli po skończeniu magicznej trzydziestki, dalej wyglądamy zjawiskowo, znaczy że do jak dotąd potrafiłyśmy prawidłowo zadbać o twarz. Jeśli nie, to jest to ostatni dzwonek. Istnieją pewne podstawowe produkty które muszą znajdować się w łazience trzydziestolatki.

Dbanie o siebie jest obecnych czasach konieczne i nie ogranicza się tylko, do używania takich produktów jak cienie do powiek i błyszczyk. Jeżeli po skończeniu zaklętej trzydziestki, nadal wyglądamy zjawiskowo, znaczy że do tej pory umiałyśmy dobrze zadbać o buzię. Jeżeli nie, to jest to ostatni moment. Są pewne bazowe kosmetyki które muszą znajdować się w łazience trzydziestolatki.

Po pierwsze świetny jakościowo krem biotherm przeciwzmarszczkowy. Tkanki kolagenowe naskórka z wiekiem utracą swoją giętkość tworząc zmarszczki mimiczne. Kiedy weźmiemy pod uwagę też niesprzyjające warunki panujące w mieście, oczywiste jest, że utrzymanie młodzieńczego wyglądu skóry wymaga wsparcia. Dobry gatunkowo krem przeciwzmarszczkowy powinien sobie z tą kwestią w łatwy sposób poradzić – jak również z odżywianiem i nawilżaniem skóry.

Zbyt wiele zobowiązań zarówno w czasie pracy jak i w domu, prowadzi do ciągłego wyczerpania. Najwyraźniej widać to w okolicach oka. Krem pod oczy jest w tej sprawie ratunkiem. Pomaga niwelować podkrążenia, a także chłodzi delikatną skórę powieki. krem pod oczy niekoniecznie jest kosztowny, dostępne w aptekach gatunki – na przykład z ekstraktem ze świetlika, również dają bardzo dobre rezultaty. Natomiast kiedy chcemy jednorazowo ukryć zmęczenie, rozświetlające cienie do powiek na pewno się przydadzą.

Pielęgnacja ciała jest równie istotna. Jeżeli dbamy o nie na siłowni i nie są nam niezbędne kosmetyki wyszczuplające, w dalszym ciągu nie można ignorować potrzeb skóry. Nie tylko na urlopie powinno się ją chronić. kosmetyki do opalania z filtrami UV, nieźle sprawdzą się w roli mleczka do ciała. Wspomniane chwilę temu kosmetyk wyszczuplające z zasady odstraszają nazwą. Ale można zauważyć że genialnie poprawiają kondycję skóry i dużo wszechstronniej zadbają o całe ciało – nie powinno się ich więc na samym początku skreślać. Sprawdź: clarins pod oczy

Produkty pielęgnacyjne jeżeli chodzi o skórę, to absolutnie podstawa. Niewątpliwie w kosmetyczce trzydziestolatki znajdą się także kosmetyki kolorowe, niepozorne kosmetyki do opalania takie jak krem do rąk z filtrem, maseczki, pudry, primery, podkłady. Nie zapominajmy o tym, że zacząć jednak należy od środka. Z pominięciem pielęgnacji – kamuflaż może być skuteczny.
Źródło: Tigerandbear