Skip to content

Co to jest mezoterapia? W jaki sposób wygląda taki zabieg, co zapewnia? Ile kosztuje? Czy powinniśmy z tego skorzystać?
Mezoterapia igłowa to w teorii seria podskórnych nakłuć aktywnych substancji. Ma on zapobiegać przedwczesnemu starzeniu się naskórka. Polepsza mikrokrążenie oraz sprężystość. Mezoterapia igłowa jest świetną metodą na posiadanie młodego wyglądu bez używania metod bardzo inwazyjnych. Najbardziej odpowiednie i dobre efekty zapewnia seria paru zabiegów.

Mezoterapia igłowa to w teorii seria podskórnych iniekcji aktywnych substancji. Zabieg ten zapobiega przedwczesnemu starzeniu się naskórka. Polepsza mikrokrążenie oraz ujędrnia. Mezoterapia igłowa jest najlepszą metodą na zachowanie młodego wyglądu nie używając skalpela. Najbardziej pożądane i dobre rezultaty daje seria paru zabiegów.

Nazwa mezoterapii wzięła się się z greki, oznacza między innymi “terapie” i “leczenie”. Polega na wstrzykiwaniu w głąb skóry właściwej i tkanki podskórnej substancji aktywnych, które są wybrane odpowiednio do potrzeb każdej osoby. Najpowszechniejsze preparaty posiadają między innymi kwas hialuronowy, kwas polimlekowy albo aminokwasy. Dzięki takiemu zaaplikowaniu tych środków w głąb skóry dają one sto procent swojej aktywności, natomiast samo wstrzykiwanie bardzo dobrze pobudza komórki do regeneracji.

wejdź i sprawdź

Autor: wencor teo
Źródło: http://www.flickr.com

Dla kogo dobra jest taka mezoterapia. Zastosowań jest bardzo dużo. Są więc zabiegi na twarz, na ciało czy skórę głowy. Wstrzykiwanie właściwych składników niweluje zmarszczki, doskonale nawadnia oraz ujędrnia skórę twarzy, jak i polepsza jej napięcie i ogólny stan. Mezoterapię można też stosować w innych sytuacjach, w leczeniu ”skórki pomarańczowej”, rozstępów czy łysienia. To świetny zabieg dla każdego, kto chce polepszyć stan skóry, a chce uniknąć lekarza chirurga. Jest doskonały na pierwsze oznaki starzenia, oraz głębsze zmarszczki. W jaki sposób wygląda zabieg? Robi się go za pomocą bardzo cienkiej igły. Tam dostarczane są składniki wcześniej przyrządzonego koktajlu. Są to tak zwane koktajle do mezoterapii, sprawdź wtym sklepie kosmetycznym. Taki zabieg na całą twarz nie zajmuje zbyt długo, około godziny.

Można znieczulać skórę specjalnym kremem, dzięki temu zabieg nie jest taki bolesny. Cena tego typu zabiegu zależna jest od użytych składników i ilości zabiegów, jednakże koszt pojedynczego ostrzykiwania oscyluje w kwotach 250-500 zł. By jednakże mieć najlepszy efekt nie wystarczy jedna wizyta u specjalisty. Często robi się serię 4-8 zabiegów w odstępie 2-3 tygodniowych. Niektórzy ludzie łączą taki zabieg z dodatkowymi, co dopełnia zmiany w wyglądzie, jednym z nich jest powiększenie ust.

Bez zwlekania zobacz portal (https://innerharmony.pl/produkt/organiczna-lukrecja-w-kroplach-101-115ml/), w którym również odnajdziesz informacje traktujący o prezentowanej na tej stronie sprawie. Na pewno jest w nim coś ciekawego dla Ciebie.

Niezbędne są do tego specjalne wypełniacze do ust.