Skip to content

Idealne zabawki
Dzieciak od wczesnych miesięcy powinien pobudzać swoją wyobraźnię i sprawności manualne. Najłatwiej nauka przychodzi przez zabawę, to powszechnie znana rzecz. Perfekcyjnymi narzędziami, które będą stymulowały umysł berbecia, okazują się pomysłowe zabawki. W artykule przedstawiamy produkty słynnego amerykańskiego producenta Fisher Price.

Młody człowiek od wczesnych miesięcy musi rozwijać inwencję i zdolności manualne. Najefektywniej edukacja przychodzi przez rozrywkę, to od dawna znana rzecz. Idealnymi narzędziami, które będą stymulowały umysł małego, okazują się dobrze zaprojektowane zabawki. W artykule omawiamy produkty słynnego amerykańskiego fabrykanta zabawek Fisher Price. Firma ta może się poszczycić świetną długoletnią tradycją – została założona w 1930 roku.

szafka do pokoj dziecięcego

Autor: Gareth Saunders
Źródło: http://www.flickr.com

Zabawki Fisher Price są bardzo uniwersalne. W propozycjach producenta znajdują się zabawki dla dzieci w każdym stadium rozwoju – od płaczących maluchów, po dzieci w wieku przedszkolnym. Dla tych najwcześniejszych brzdąców producent proponuje zabawki marki Ucz się i Śmiej. Jak pokazuje nazwa, zabawki mają uczyć maluszka przez radosną zabawę. Warto sprawić swojej pociesze taki prezent na Święta, jak np. Cyferkowy Telefonik, który nauczy dziecko cyferek, lub Muzyczna Skrzynka Pocztowa, dzięki której pozna litery. Interesujące produkty: sprawdź to.

Fisher Price zabawki to też propozycje dla starszych pociech.

Jeżeli jesteś zdania, że ten tekst ma niesamowicie ciekawe dane, to wejdź na pełny wpis, który też Cię pochłonie całkowicie.

Kategoria Little People z pewnością przypadnie do gustu twojemu berbeciowi. Tu na przykład można spotkać Muzyczny pociąg Zoo, który pokaże latorośli świat zwierząt. Jeśli masz synka, spraw mu niezłą zabawę podsmarowując samochód Policyjny, lub Wóz Strażacki – nieletni kawalerowie kochają całymi tygodniami cieszyć się takimi samochodzikami. Sprawdź więcej: propozycją marki Fisher Price jest też Zebra Skoczka. To zebra, na której pociecha może kołysać się i ujeżdżać energicznie. Taka rozrywka świetnie pobudza umiejętności ruchowe i pozwala maluchowi wykorzystać energię, którą w okresie rozwój ma się aż za dużo.

Kuchnia, zabawki z drewna

Autor: Drewniaczek.eu
Źródło: Drewniaczek.eu

Zabawki potrafią nauczyć malucha mnóstwa rzeczy. Przykładem uniwersalnego wynalazku, który zarazem wpaja zasady literek i liczenia, umila czas wesołymi piosenkami oraz nakłania do codziennych obowiązków, jest Śpiewający odkurzacz „Czyścik”. Dziecko może razem z tobą odkurzać mieszkanie i w w tej samej chwili chłonąć wiedzę. Analogicznie do tego wynalazku wygląda Rezolutna Kosiareczka – tu berbeć zamiast czyścić, może symulować pielęgnowanie trawnika i zdobyć parę ważnych umiejętności. edukacja (zobacz zobacz i porównaj)

Źródło: http://www.pastelove.eu/