Skip to content

Comeback kultowych przeznaczonych dla panów sprzętów do higieny zarostu na żyletki
Dzisiejsze męskie elektryczne maszynki w ogóle nie przypominają tych używanych dawno temu, bo są o wiele bardziej skomplikowane. Mają teraz nie jedną żyletkę, ale nawet parę ostrzy, zaopatrzone są w paski zapobiegające skaleczeniom i nawilżane paski kojące podrażnienia. Dodatkowo nie potrzeba do kompletu żadnych przyrządów do wyostrzania, a maszynki można kupić już co krok.

Dzisiejsze męskie elektryczne maszynki zupełnie nie przypominają tych używanych lata temu, bo są o wiele bardziej skomplikowane. Mają już nie pojedynczą żyletkę, ale nawet więcej ostrzy, zaopatrzone są w elementy zapobiegające zacięciom i nawilżane miejsca uśmierzające podrażnienia. Dodatkowo nie potrzeba do nich żadnych przyrządów do wyostrzania, a maszynki da się kupić już w każdym miejscu.

Mimo wszystko czy na pewno wymienione urządzenia są opłacalne?

Maszynka do golenia

Golenie to prawie dla wszystkich facetów katorga, na mecie której można przyznać, że może jednak przydługi zarost lub całkowicie zarośnięta broda to fajny element wyglądu. Sporo mężczyzn jednak nie ma zamiaru się z takim stanem sytuacji zgodzić i wraca po tradycyjne metody. Podobno dobra tradycyjna maszynka do golenia może z sukcesem umilić ten kawalerski manewr hiegieniczny.

Mało osób zdaje sobie sprawę, że takie maszynki da się nadal kupić i są nadal używane, ponieważ maszynki typu Merkur HD 3 na żyletki widziało się dawno temu w szufladzie dziadka. Analogicznie jak pas do ostrzenia brzytwy, kolejnego z powracających, tradycyjnych metod męskiej hiegieny wąsów. Z tym, że sporemu gronu dzisiejszych facetów prościej jest sięgnąć po mechaniczną maszynkę.

Dobra tradycyjna maszynka do golenia, właśnie tego typu jak osiągalny cały czas w sprzedaży (na pewno da się wyszukać go w sieci) Merkur HD 34c, to podstawa miłego golenia.

Jeśli ten tekst jest dla Ciebie ciekawy, sprawdź naszą informację przedstawiającą analogiczny temat. Prawdopodobnie ona także Cię zainteresuje.

Nic usilnie – trochę praktyki i wyćwiczenie osobistej sposobu może spowodować, że poznamy plusy rozwiązań sprzed lat.

Sporo facetów przekonało się już o tym, że pojedyncza, dobra tradycyjna maszynka do golenia, pędzel z ekologicznym włosem i rezerwa polsilverów to dużo bardziej korzystna lokata na przyszłość niż najbardziej polecana elektryczna golarka. Są też tacy, którzy postawili na jeszcze dawniejsze rozwiązania, a mianowicie brzytwę i pas do ostrzenia brzytwy, co podobnie wydaje się sposobem wartym zainteresowania. Nie da się nie zauważyć, że zainteresowanie metodami sprzed lat wzrasta i będzie wciąż wzrastało.