Skip to content

Coraz mocniejsza chirurgia estetyczna
Medycyna estetyczna czyni się coraz więcej nowoczesna. Chirurgia plastyczna nie jest już wyłącznym drogą na zmianę wyglądu.

Medycyna estetyczna czyni się coraz bardziej zaawansowana. Chirurgia estetyczna już nie już jedynym drogą na zmianę powierzchowności.

Operacja plastyczna

Autor: KoiQuestion
Źródło: http://www.flickr.com

Kiedy się uśmiechamy, marszczymy brwi, czy też przymrużamy oczy, mięśnie kurczą się, wywołując budowanie się zmarszczek. Z upływem lat skóra staje się mniej elastyczna, zmarszczki zaczynają się wzmagać i pozostają na stałe aktualne na skórze. zmarszczki pomiędzy brwiami stają się szczególnie zauważalne, czyniąc, że mamy wygląd złośliwych albo przemęczonych. Dermatologia estetyczna ma na to metodę. Wypełniacze i mezoterapia zapewniają normalne i szybkie wyniki. Zabiegi są stuprocentowo bezpieczne i szybsze niż zabiegi operacyjne. Prezencja nader ewidentnych zmarszczek trzeba naprawić, poddając się zabiegowi z charakteru dermatologii estetycznej. Postanowienie o wyborze najbardziej odpowiedniej strategii, zależna jest od miejsca, typu i głębokości zmarszczek.

Własny wizerunek jest w istocie wart uwagi. Poprzez poprawę wyglądu mamy możliwość osiągnąć w życiu więcej. Perfekcyjny image

Dziewczyna z kruczarnymi włosami

Autor: Robert Moran
Źródło: http://www.flickr.com

pomoże nam dostać atrakcyjniejszą pracę, zagwarantuje także pomyślność u płci przeciwnej. Dermatologia estetyczna jest dla wszystkich, a nie jedynie dla pań. Nie ma nic złego ani niezwyczajnego w tym, że facet też potrzebuje wyglądać bardzo dobrze. Jeśli komukolwiek nie wystarczają zabiegi dermatologii estetycznej, np. depilacja laserowa , zawsze może się zdecydować na lifting twarzy, czy też plastykę powiek.

Lifting twarzy należy do bardzo często wybieranych sposobów odmładzania wizerunku, która pozwala ująć od 5 do 10 lat. Czynność polega przede wszystkim na naciągnięciu tkanek a także wzniesieniu ich w górę. Korekta powiek polega na nacięciu w zagłębieniu naturalnym, później wycina się nadmiar skóry. Ranę łączy się cieniutką nitką tak, że szczelina jest praktycznie nie zauważalna. Zabieg przeprowadzany jest na ogół w znieczuleniu miejscowym. Źródłó . Trzeba mieć na uwadze, że decydując się na interwencję chirurgiczną, powinno się z przezornością wyłonić odpowiedniego, przetestowanego medyka, bo nade wszystko winniśmy zadbać o własne bezpieczeństwo.