Skip to content

Czy jest sens stosować nowoczesną medycynę estetyczną w poprawianiu urody? Jakie są na to metody?
Nie ma tak właściwie jednego uniwersalnego sposobu na poprawę urody. Świetnym sposobem będzie wybór takiego gabinetu medycyny estetycznej, w jakim jest wybór różnych możliwości zabiegu. Nie jedynie z tego powodu, iż istnieje większy wachlarz możliwości, przez co lepiej możemy zindywidualizować ofertę, lecz również dlatego, że dobra dla jednego pacjenta metoda, nie oferuje dobrych wyników dla innego.

Nie ma tak naprawdę jednego sprawdzającego się zawsze sposobu na poprawę urody. Dobrym sposobem jest wybór takiego gabinetu medycyny estetycznej, w którym mamy wybór różnych możliwości zabiegu. Nie jedynie z tego powodu, że istnieje większy wachlarz możliwości, więc w lepszy sposób możemy zindywidualizować ofertę, ale również dlatego, iż właściwa dla jednego pacjenta metoda, nie oferuje zadowalających wyników dla innego.

Do wyboru jest sporo różnych laserów, jakie dostępne są w specjalnych punktach handlowych, jak lasery medyczne hurtownia.

Serdecznie zalecamy te informacje (https://klinikajurajska.pl/fizjoterapia/laboratorium-stop) do poczytania. Znajdziesz tutaj wiele cennych wskazówek, które warto wprowadzić w swoim życiu.

Na początek warto powiedzieć o laserze frakcyjnym ablacyjnym. To bowiem najbardziej powszechna metoda. Warto używać takiego lasera, gdyż jest on bardzo skuteczny. Laser frakcyjny ablacyjny w dokładny sposób napina i odmładza naskórek – czytaj, jak wykonuje się nowoczesne zabiegi kosmetyczne. Działa jednocześnie na powierzchnię skóry, przez co skóra staje się gładka i przyjemna w dotyku, jak również stymulująco na kolagen. Przez co można mieć efekt liftingu oraz pogrubienia.

kosmetyczka

Autor: Keith Williamson
Źródło: http://www.flickr.com

Laser frakcyjny ablacyjny bardzo dobrze się sprawdza przy odmładzaniu starzejącej się skóry, jaka opada i jest wiotka. Można więc korzystać z takiej metody jako profilaktykę, jak i w podeszłym wieku. Niezłą alternatywą lub uzupełnieniem lasera frakcyjnego ablacyjnego może być frakcyjna RF mikroigłowa, to znaczy zabieg, który polega na jednoczesnym nakłuwaniu igłami i podgrzewaniu skóry. Gdyż igły działają głębiej niż laser, co daje mocniejsze działania ściągające. Najczęściej jest to więc alternatywa dla liftingu metodą chirurgiczną, gdyż zastymulowane są głębsze warstwy tkanek – . Bardziej jest też krótki czas w jakim następuje rekonwalescencja, często jest to bowiem jeden dzień i następnie można wrócić do pracy. Warto jednocześnie wspomnieć, że przy starzeniu dochodzi nie tylko do ścieńczenia i zwiotczenia skóry, lecz również do tworzenia się ubytków tkanek leżącej głębiej.

W takiej sytuacji trzeba odpowiednio napiąć skórę, zaś dobrą do tego metodą jest tak zwany smart-lifting. Zabieg polega na punktowym wprowadzeniu mikronici chirurgicznych. Każdy sposób działa różnie na różne osoby, natomiast jeżeli sami chcemy skorzystać z różnego rodzaju mniej inwazyjnych metod, to musimy pamiętać, by robić zakupy w dobrych sklepach, na przykład urządzenia kosmetyczne Wrocław. W ten sposób będzie można cieszyć się z poprawione wyglądu. Istotne by wszystko odbywało się bezpiecznie.