Skip to content

Czym kierować się przy szukaniu trenera osobistego online?
Jak połączyć przyjemne z pożytecznym, w kontekście odchudzania i rozpoczęcia zdrowszego stylu życia? Ćwiczenia w zamkniętych pomieszczeniach basenów, siłowni na dłuższą metę to wydatek setek złotych, a instruktorzy również swoje kosztują. Częściowe zmniejszenie budżetu na terapię uzyskać możemy dzięki internetowi. Przez sieć możemy znaleźć namiary na interesującego nas trenera osobistego, który pokażę nam ścieżkę ku zdrowszemu życiu.

Jak połączyć przyjemne z pożytecznym, w kontekście odchudzania i rozpoczęcia zdrowszego stylu życia? Ćwiczenia w zamkniętych pomieszczeniach basenów, siłowni na dłuższą metę to wydatek setek złotych, a szkoleniowcy także swoje kosztują. Z odsieczą dla portfela i z zachowaniem prozdrowotnej pomocy przychodzi internet. Przez sieć możemy znaleźć namiary na interesującego nas trenera osobistego, który wskaże nam ścieżkę ku zdrowszemu życiu.

W sieci
siłownia, trening, trener
Źródło: http://www.sport-shop.pl/

wyszukamy setki, a nawet tysiące mniej lub bardziej profesjonalnych dietetyków i trenerów personalnych. Ich pracą jest przekazywanie zaleceń jak i co jeść, pić, aktywizować się, aby życie stało się zdrowsze i lepsze. W naszym kraju trener osobisty online jest ciągle profesją egzotyczną, przez niektórych uznawaną za maszynkę do wyłudzania pieniędzy, a jeszcze gdzie indziej lekceważoną i wyśmiewaną.

Grupa e-coachów zdaje się wzrastać w ostatnich latach. Jest to rzecz jasna spowodowane przenoszeniem kolejnych usług, poradnictwa i stylów życia do sieci. Tutaj wszystko można wyklikać, przeczytać lub wydrukować w przeciągu dosłownie paru chwil – zakupy sieciowe, bankowość detaliczna online, odchudzanie i dietetyk on-line są w internecie na porządku dziennym. Jakie są pozytywy i zagrożenia takiego stanu rzeczy?

Dobry research to podstawa w początkowym rozgryzaniu każdej internetowej usługi. Wirtualny trener (zobacz istotnie konkretów www.rehafit.org) – dopóki nie zobaczymy go choćby przez kamerkę (a`la konsultanci w bankach), dopóty opieramy własne zaufanie na zakładkowym portfolio i czytelnej stronie internetowej z przepisami na zdrowy styl życia. Tej bariery ciągle nie przeskoczy wielu ludzi, zwłaszcza tych nastawionych na kontakt wzrokowy i osobisty z trenerem. Wyłapanie perełki przez sieć leży już w naszej gestii, warto więc dać sobie trochę czasu na szukanie.

Trener (www.smartbodytrainer.pl/ kliknij na nasz link) osobisty online (http://www.kuzniasylwetki.pl/) oberwie, osobiście lub w opinii społecznej, jeśli w terapia nie da pożądanych efektów w rzeczywistości. Przyczyny mogą być różne: źle dobrana i obudowana dieta, nieprzestrzeganie reguł odchudzania po terapii, wspomagacze, oszustwa trenera itp. To ostatnie należy likwidować w zarodku jak najszybciej. Inwestujmy w zdrowie ostrożnie i z rozsądkiem. Jest ono bowiem najważniejsze w życiu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*