Skip to content

Damskie piękno i urok, czyli uwierzenie w siebie i własne perspektywy dzięki urodę i wdzięk.
Życie kobiet uzależnione jest poprzez wiele składników. Nie da się ukryć, że uroda i piękno fizyczne jest jednym z nich. Gdy kobieta zrozumie to, chce dokonać wszystko, żeby być chociażby zbliżona do pań które określane są mianem piękna. Kto to jest jednak atrakcyjna kobieta? Czy jest nią szczupła topmodelka, która żywi się tylko zieleniną? A może to być farbowana blondynka, która nosi za wielki dekolt, a w jej twarzy nie istnieje teraz nic delikatnego? A być może piękno kryje się w czymś totalnie innym?

Bycie kobiet uwarunkowane jest poprzez wiele składników. Nie da się ukryć, że uroda i piękno fizyczne stanowi jedno spośród nich. Ja kobieta zda sobie z tego sprawę, chce dokonać wszystko, żeby stać się przynajmniej podobna do kobiet okraszonych określeniem ikon piękna. Kto to jest jednak atrakcyjna dziewczyna? Czy to wychudzona modelka, która żywi się tylko zieleniną? A może to być tleniona blondynka, która nosi zbyt wielki dekolt, a w jej twarzy nie istnieje już nic delikatnego? A być może piękno kryje się w czymś totalnie wyjątkowym?

makijaż Smoky Eye
Autor: tGJ tGJ
Źródło: http://www.flickr.com
Okazuje się, że ideałem pięknej urody jest kobieta, która zdaje sobie sprawę z tego, że jest wspaniała taka, jaka po prostu jest. Bo nie ma potrzeby niczego w sobie zmieniać, żeby zbliżyć się do tego wzoru. Aby zostać piękną wystarczy w zasadzie niewiele – pokochać się taką, jaką się po prostu jest. Zaakceptować własne ciało, razem ze wszelkimi mankamentami, czy defektami. Jeżeli to się uda, to nawet te wady zostaną pokochane i nie będą wtedy wadami,a będą zaletami. Bo najbardziej pociągające, pięknie kobiety, to te, które czują się świetnie w swoim ciele, są naturalne, odważne i pewne swojego ciała. I często działają zgodnie z przysłowiem: „kobieta zmienną jest” przez stosowanie proste triki, jak tu – fantastyczne ozdoby i sztuczne paznokcie.

malowanie oczu
Autor: Dmitry Boyarin
Źródło: http://www.flickr.com

Atrakcyjna dziewczyna ma w sobie swój wewnętrzny wdzięk. Jeśli niepewnie się czuje w swojej skórze, wszystkie próby jego znalezienia wyjdą fałszywe i sztucznie. Najodpowiedniejsza jest niewymuszona naturalność, którą się po prostu posiada. Aby ją z siebie wydobyć należy przede wszystkim poznać własny organizm. Drugą bardzo ważną kwestią jest bycie wierną sobie, dumną z życia i pozytywnie nastawioną. Pewna siebie kobieta tworzy wokół własnej osoby aurę piękna, powabu i doskonałości. Jest wspaniała, bo czuje się piękna i wie w jaki sposób o siebie zadbać (bo używają: dobra strona).

Jej uroda wręcz onieśmiela, ponieważ jeśli uwierzy się we własny osobisty czar, inni również go zobaczą. Dbająca o siebie kobieta, która dba o każdy milimetr własnego ciała, która poszukuje zabiegów na to, żeby wyglądać niesamowicie, będzie właśnie tak wyglądać. Piękno każda posiada w sobie, czasem wystarczy je tylko wydostać spod grubej warstwy kompleksów i niepewności siebie. A to wszystko będzie skutkowało tym, iż jej uroda rozkwitnie i zachwyci niejedną osobę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*