Skip to content

Dentystyka estetyczna – jakie zabiegi cieszą się największą popularnością?
Nie ma chyba osoby, która nie zachwycałaby się uwodzicielskim uśmiechem gwiazd Hollywood. Równe, błyszczące, białe zęby to ich cecha charakterystyczna. Aktualnie, większość osób stara się dbać nie tylko o zdrowie własnego uzębienia, ale również o jego odpowiedni wygląd.

Nie ma chyba osoby, jaka nie zachwycałaby się idealnym uśmiechem gwiazd filmowych. Równe, błyszczące, białe zęby to ich cecha charakterystyczna. Współcześnie, większość osób stara się troszczyć nie tylko o zdrowie swojego uzębienia, ale też o jego atrakcyjny wygląd.

Z tej potrzeby zrodziła się stomatologia (Stomatologia mikroskopowa) estetyczna Cichoń, jaka odznacza się sporym zainteresowaniem. Które jej zabiegi są naprawdę najbardziej popularne?

Głównie jest to wybielanie zębów. Obecnie w zasadzie każdy stomatologiczny gabinet w Krakowie ma we własnej ofercie takie zabiegi. Zęby zazwyczaj wybielanie są przy pomocy stosownej lampy bądź metodą nakładową, jaka bazuje na aplikowaniu żelu w specjalnie wykonane nakładki, pasujące do zębów danej osoby.

Autor: Materiały prasowe

Warto podkreślić, że w czasie wybielania zębów nie można posiadać najmniejszych ubytków. Rzecz jasna, alternatywą dla fachowego wybielania są dostępne w sklepach środki bądź pasty wybielające, niemniej efekt osiągany w gabinecie dentystycznym jest często bardziej widoczny. Wybielanie powinien przeprowadzać jedynie dobry dentysta dentysta warszawa ursynów Kraków, jaki dysponuje rzeczywiście zaawansowanym sprzętem. W dodatku, wiele osób decyduje się na założenie koronek bądź licówek. Dlaczego? Najczęściej ze względu na fakt, iż gwarantują one równe zęby, całkowicie białe. Jest to alternatywa korzystna dla tych osób, jakich zęby nie są całkowicie równe lub mają problem z ich kolorem, przykładowo w wyniku tego, że pojedynczy ząb jest martwy. Trzeba jednak przygotować się na to, że zarówno koronki, jak i licówki to dosyć kosztowne produkty. Niemniej jednak, rezultaty są satysfakcjonujące, w związku z tym jeśli marzymy o rzeczywiście pięknym uśmiechu, nie należy się wahać. Docelowa cena zależy w dużej mierze od tego z jakiego materiału licówki zostały wyprodukowane.

Reasumując, licówki, koronki oraz wybielanie to najczęściej wybierane zabiegi, które wchodzą w kanon stomatologii estetycznej, jaka charakteryzuje się dziś ogromnym zainteresowaniem wśród klientów. Należy się spodziewać, że w przyszłości jej oferta będzie się dalej poszerzała. Gabinetów zajmujących się stomatologią estetyczną jest na współczesnym rynku faktycznie wiele, z tego powodu dostęp do podobnych usług jest bezproblemowy.

Więcej na