Skip to content

Dla kogo zastrzyk orgazmu?
Zastrzyk orgazmu jest to zabieg, który coraz to częściej wykonuje się w gabinetach ginekologii plastycznej. Celem jego jest powiększenie punktu G. Medycy przekonują, iż panie, które zdecydują się na tenże zabieg, będą czerpały większą satysfakcję ze współżycia. Na czym szczegółowo polega zastrzyk orgazmu.

Zastrzyk orgazmu to zabieg, który coraz to częściej realizuje się w gabinetach plastycznej ginekologii. Celem jego jest powiększenie punktu G. Medycy przekonują, iż kobiety, które zdecydują się na ten zabieg, czerpać będą większą satysfakcję z seksu. Na czym dokładnie polega zastrzyk orgazmu?

para

Autor: Garry Knight
Źródło: http://www.flickr.com
Zastrzyk orgazmu jest to zabieg, jakiego celem jest powiększenie punktu G, najbardziej wrażliwej części erogennej organizmu kobiety. Jest to nieduże miejsce na błonie śluzowej przedniej ściany pochwy, gdzie stykają się zakończenia nerwów czuciowych, gruczołów jak też naczynek krwionośnych. Głosem ginekologów w wielu wypadkach to właśnie zbyt mały bądź mało uwydatniony punkt G jest powodem braku satysfakcji w łóżku. W związku z tym im bardziej punkt G będzie uwydatniony, tym większa szansa na jego stymulację, a co za tym idzie – na intensywniejsze przeżycia seksualne . Zabieg tenże jest zalecany kobietom, które narzekają na brak orgazmu bądź chciałyby czerpać większą satysfakcję z życia erotycznego, bo nie czują wystarczających bodźców podczas stosunku. Ze wsparcia ginekologa plastycznego mogą skorzystać również panie, jakie niedawno urodziły dziecko, jak i te w czasie menopauzy (punkt G samoistnie minimalizuje się z wiekiem). Zabieg ten jest przeznaczony także dla pań, u jakich powodem obniżenia jakości życia erotycznego będzie nieprawidłowa budowa rejonów intymnych. Powiększenie punktu G polega na wstrzyknięciu w przednią ścianę waginy niedużej ilości substancji, która wypełnia tkankę. W strzykawce najczęściej znajduje się substancja na bazie kwasu hialuronowego, niemniej jednak może to być także tłuszcz własny pacjentki (nabyty sposobem liposukcji) bądź rekombinowany kolagen.

Ciekawi Cię ten tekst? Jeśli tak, to odwiedź źródło lecznica weterynaryjna wrocław a odkryjesz tam ciekawe informacje, które na długo zapadną Ci w pamięć.

Sam zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym i trwa około 20 minut. Zastrzyk orgazmu – skutki. Efektem zabiegu jest wyeksponowanie oraz ujędrnienie przedniej ściany pochwy, która staje się bardziej wrażliwa na bodźce Pacjentka może współżyć już 4 godziny po wykonaniu zabiegu oraz czerpać satysfakcję z życia płciowego nawet przez kolejne 2 lata. Zabieg tego rodzaju może wpływać na jakość życia seksualnego, najważniejsze jednakże jest zaufanie pomiędzy małżonkami oraz życzliwość. Najważniejsze bowiem w sferze intymnej jest poczucie bezpieczeństwa.