Skip to content

Alternatywne wykorzystanie chusteczek nawilżonych
Chusteczki nawilżane mogą mieć znacznie więcej zastosowań niż te, które opisuje na opakowaniu producent saszetek. Oczywiście przydają się w głównej mierze do odświeżania skóry malucha podczas przewijania. Można je jednak wykorzystać, aby umyć dziecko bez wody, otrzeć kurz z dłoni czy twarzy w trakcie podróży, a nawet wyczyści dom i samochód. Warto dowiedzieć się zatem, jak dużo różnorakich zastosowań mają chusteczki nawilżane.

Chusteczki nawilżane mają zwykle znacznie więcej zastosowań niż te, które opisuje na opakowaniu producent saszetek. Oczywiście nadają się w głównej mierze do odświeżania ciała dziecka podczas przewijania. Można je również stosować, aby umyć malca bez wody, otrzeć kurz z dłoni czy twarzy w trakcie podróży, a nawet wyczyści dom i samochód. Warto dowiedzieć się zatem, jak dużo różnorakich zastosowań mają chusteczki nawilżane.

Chustki w etui

Autor: čičnapuzova
Źródło: http://www.flickr.com
Chusteczki nawilżone wykonane z są z bardzo miękkiej włókniny, która następnie nasączona jest płynem zawierającym w swym składzie różnorakie substancje pielęgnacyjne. W sytuacji delikatnych chusteczek dla maluchów zwykle jest to wyciąg z aloesu lub rumianku. Niejednokrotnie dodaje się do nich także substancje odżywcze. Dzięki temu należy zastosować je na skórę, by od razu była oczyszczona i odświeżona. Jest to bardzo wygodne w codziennej pielęgnacji, z tej właśnie przyczyny praktycznie w każdej dziecięcej wyprawce znajduje się saszetka chusteczek, a niejednym domu, gdzie jest niemowlak możemy ją znaleźć zawsze na wyposażeniu.

Chusteczki nawilżane (sprawdź) stosowane są najczęściej właśnie do pielęgnacji malucha. Jednakże niejednokrotnie są one wykorzystywane również przez ludzi dorosłych.

Emocjonuje Cię przedstawiona kwestia? Jeśli tak, to zapraszamy do lektury (https://prylinski.com.pl/implanty/) innego tego rodzaju wpisu – on też jest warty uwagi.

Zwykle zabieramy je ze sobą na długie trasy, żeby bezproblemowo odświeżyć nasze dłonie albo twarz. Wydaje się zatem, że powinny mieć o wiele więcej zastosowań.

Sporo kobiet stosuje chusteczki nawilżone do skutecznego demakijażu oczu, dodatkowo niezawodnie usuwają także z wszelkiego typu powierzchni ślady po długopisie, kredkach czy pastelach. Doskonale nadają się również do czyszczenia plam i kurzu z kokpitu samochodu, a także kurzu z powierzchni kwiatów.

Powstała istotna strona (https://wola.centrumdemed.pl/oferta/ortodonta/) – kliknij w podany link, przeczytaj artykuł i zostaw proszę jakiś komentarz. Będziemy bardzo zadowoleni.

Jeżeli mamy w domu zwierzęta, psa albo kota, można je użyć do wyczyszczenia ubrań z sierści.

Jak się zatem okazuje chusteczki mają niezwykle dużo różnorodnych zastosowań. Należy więc posiadać je zarówno w swej kosmetyczce, torbie podręcznej, jak także w domu (poznaj więcej). Mogą się nam przydać nie tylko podczas odświeżania naszej skóry, ale także samochodu albo mieszkania. Sprawdzają się niezawodnie jako wsparcie przy zabiegach pielęgnacyjnych zarówno dzieci, jak i osób dorosłych.