Skip to content

Do pielęgnacji włosów nabywaj jedynie kosmetyki świetnej jakości, to bardzo ważne dla ich kondycji
Piękne i wypielęgnowane włosy stają się atrybutem kobiecości i ogromnym powodem do domu dla swoich właścicielek. I analogicznie zniszczone pasma są powodem zażenowania oraz dyskomfortu, ponieważ obniżają poczucie wartości i ich właścicielka czuje się zaniedbana. Warto dbać o swe włosy, stosując odpowiednie kosmetyki i gwarantując im należytą pielęgnację.
Twoje włosy tego nie chcą!

Piękne oraz wypielęgnowane włosy bywają atrybutem kobiecości i ogromnym powodem do domu dla swoich właścicielek. Równocześnie wyniszczone pasma bywają powodem zażenowania i dyskomfortu, bowiem obniżają poczucie wartości a ich właścicielka czuje się zaniedbana. Należy troszczyć się o swoje włosy, wykorzystując dobre kosmetyki i gwarantując im należytą opiekę.
Twoje włosy tego nie lubią!

profesjonalne wyroby
Autor: Sten Dueland
Źródło: http://www.flickr.com
Na formę włosów wpływa naprawdę dużo czynników, tak i tych zewnętrznych, jak też przykładowo żywieniowych. Na niektóre – jak chociażby zanieczyszczenie powietrza czy mrozy – nie posiadamy wpływu, lecz na niektóre rzeczy decydujemy się sami. Częste używanie lokówek, prostownic i suszarek, niewłaściwa dieta, podrażniające preparaty ze sztucznymi dodatkami, a także agresywne pigmenty pigmenty do makijażu permanentnego w farbach do koloryzacji – to wszystko bardzo negatywnie odbija się na zdrowiu naszej fryzury. Należy się nad tym trochę zastanowić, a gdy włosy znajdują się w kiepskiej formie, zdecydować się na kurację z zastosowaniem rzeczywiście dobrych kosmetyków.

Ufaj profesjonalistom

Dobierając kosmetyki do pielęgnacji włosów, najlepiej decydować się na znane oraz cenione firmy, jak RevitaLash, które specjalizują się w wytwarzaniu środków do pielęgnacji włosów i kupować je w zestawach (jest to opłacalne). Na regałach drogerii znajdziemy wiele szamponów, odżywek, jak również różnorakich produktów do stylizacji, jednakże nie posiadamy gwarancji, czy to profesjonalne kosmetyki. Jeśli chcemy nabyć doprawdy dobre środki, należy skonsultować się z fryzjerem kliknij, a nawet kupić u niego specyfiki. Profesjonalne kosmetyki do mycia i pielęgnowania włosów, nierzadko okazują się troszeczkę droższe, lecz opłaca się zapłacić, by być pewnym, że włosy otrzymują to, co najlepsze.

Farbujesz? Kup właściwy szampon do włosów farbowanych

Farbowanie włosów raduje się powodzeniem u pań i mężczyzn. W niektórych przypadkach problemem osób farbujących włosy okazuje się nietrwałość koloru, jak też zniszczona struktura włosa. Warto mieć na względzie, że włosy farbowane wymagają stosowania specjalnych kosmetyków, które zapobiegają zanikowi barwnika, jak także nadadzą lokom miękkości oraz połysku. Także przy zakupie preparatów farbujących, najlepiej zdecydować się na profesjonalne farby, żeby ograniczać ryzyko wyniszczenia włosów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*