Skip to content

Kto robi dobre zabawki dla dzieci?
Zabawki dla najmłodszych to w tych czasach ogromny przemysł. Wypełnione półki wszelkiego rodzaju rzeczy, niewyobrażalny wybór, różnego rodzaju kolory, materiały. Dystrybutorzy zabawek ścigają się w tworzeniu nowych coraz lepiej wykonanych, coraz bardziej interaktywnych i mających wspierać rozwój rzeczy koniecznych dla każdego malucha.

Zabawki dla najmłodszych to aktualnie gigantyczny przemysł. Pełne regały wszelkiego typu rzeczy, ogromny wybór, wszelkiego typu barwy, materiały. Producenci zabawek ścigają się w wypuszczaniu nowych coraz lepiej wykonanych, coraz bardziej interaktywnych i mających wspomagać rozwój rzeczy niezbędnych dla każdego dziecka. Część z tych produktów jest zupełnie dziwacznym wymysłem, ale są firmy, które robią doskonałe zabawki, niezwykle wysokiej jakości, bardzo bezpieczne i pomagające w rozwijaniu ważnych umiejętności.

Kuchnia, zabawki z drewna

Autor: Drewniaczek.eu
Źródło: Drewniaczek.eu

Liderem w tej branży nadal są zabawki Fisher Price. Firma ta produkuje rzeczy dla maluchów w różnym wieku. Zarówno gryzaki (przejdź do strony) dla niemowlaków jak i zabawki dla dzieciaków do trzeciego roku życia jak i starszych. Wszystkie wykonane są z ogromną starannością, posiadają wszystkie konieczne certyfikaty i z pewnością są bezpieczne dla maluchów.

Inną firmą, której zabawki też są świetne jest Djeco – oferta zabawej Djeco. Znajdziemy mnóstwo wszelkiego rodzaju zabawek. Od kompletów kręgli, przez wózki dla lalek, supermarketowy koszyk z zakupami i wiele wiele innych.czytaj artykuł (rozwinięcie tematu- Collegium Novum)Wszystkie pomagają rozwijać wyobraźnię, sprawiają, że zabawy są ciekawsze i zachęcają dzieci| do odgrywania postaci, historii i sytuacji. To jest bardzo ważne. Naturalnie, wyobraźnię można rozwijać nawet podczas zabawy zwykłym kijkiem, robiąc babki z piasku, ale jeżeli mamy możliwość, aby dać w prezencie dziecku wspaniałe zabawki, to zróbmy to.

zabawka

Autor: VTech
Źródło: VTech

Dla starszych dzieci świetną zabawką będą klocki. Oczywiście odwieczne Lego powinno być w skrzyni z zabawkami każdego dziecka w odpowiednim wieku. Budowanie z takich klocków rozwija zdolności manualne, precyzję i naturalnie wyobraźnię. Kiedy już wszystko wybudujemy powinniśmy zachęcić malucha do wymyślenia historii postaci i odegrania zmyślonej sytuacji.
Wybór zabawek na jest ogromny. Naturalnie ceny także są zróżnicowane, możemy znaleźć zarówno zabawki stosunkowo tanie jak i zdecydowanie droższe – duże zestawy. To nie cena powinna jednakże decydować o zakupie zabawki. Pamiętajmy, że powinna być dostosowana do wieku dziecka i mieć certyfikaty jakości. Sprawdzajmy czy nie ma ostrych krawędzi i zbyt małych części.

Spodobał Ci się taki wpis? Jeżeli tak, to na pewno ucieszy Cię wiadomość, że inny tego rodzaju artykuł jest na wyciągnięcie ręki. Po prostu zobacz ten link komoda biała stylowa.

Na pewno wtedy nasze dziecko będzie bawiło się wesoło i bezpiecznie.