Skip to content

Kobiece i naturalnie ułożone – fryzury na okres letni
Kobiece i lekkie – takie powinny być uczesania w obecnym sezonie. Modne będą każde długości włosów, a szczególnie istotny okaże się kolor. Najmodniejszy kolor to tzw. „brond”, czyli połączenie brązu i blondu, jak nietrudno się domyślić w odcieniach naturalnych. Włosy koloryzuje się tak, by jaśniejsze i ciemniejsze tony naturalnie się przenikały. To już nie jest klasyczne ombre, w których kolory wyraziście się oddzielały. Farbowanie jest delikatne. Nie zapominajmy również o rudościach czy chłodnych blondach.

Kobiece i naturalnie ułożone – takie powinny być uczesania tego lata. Modne będą wszystkie długości włosów, a niemniej ważny okaże się kolor. Super modny kolor to tzw. „brond”, czyli mieszanka brązu oraz blondu, jak nietrudno się domyślić w odcieniach naturalnych. Pasma farbuje się tak, by blond z brązem swobodnie się przenikały. To już nie jest dobrze znane nam ombre, w których z wyraźnym kontrastem. Farbowanie jest delikatne. Nie zapominajmy też o rudościach czy białych odcieniach blondu.

sprawdź ofertę na Schwarzkopf Professional
Autor: anton petukhov
Źródło: http://www.flickr.com
Ale aby płomienne rudości towarzyszyły nam na włosach jak najdłużej, powinno się używać specjalnych kosmetyków, wspomagających ich pielęgnację. Podstawą niech będzie szampon do włosów farbowanych. Drogeryjne półki uginają się od szamponów, jednak nietrudno jest nabyć produkt, którego stosowanie nie daje żadnych efektów. Wypróbujmy więc renomowane produkty firmy Schwarzkopf Professional.

Farbowane włosy
Autor: Simson Petrol
Źródło: http://www.flickr.com

Nie bez powodu produkty do stylizacji tej marki są stosowane przez większość fryzjerów. Jeśli więc chcemy mieć pewność, że nasze włosy każdego dnia będą mocne i zdrowe, a ich układanie łatwe, wypróbujmy jeden z profesjonalnych fryzjerskich produktów marki Schwarzkopf. Możemy być pewne, że jeżeli raz skusimy się na kosmetyki tej marki, na stałe zagoszczą na naszej półce. Szampon Schwarzkopf Professional nadaje włosom zauważalnie większą promienistość koloru, wygładzenie oraz pewność dobrze odżywionych włosów.

Idealne są włosy naturalne, subtelnie skręcone, nierówno układające się, zwichrowane. Jednak jak nadać lekkości włosom tak aby się nie sklejały? Ta kwestia nurtuje od lat naukowców w laboratoriach firm fryzjerskich. Laboratoria (http://prolab.torun.pl/oferta/dygestorium-laboratoryjne) Schwarzkopf poradziły sobie z owymi problemami. W e-sklepach znajdziemy spraye bez spłukiwania oraz pudry, które zaaplikowane są niewyczuwalne w dotyku, a gwarantują efekt naturalnej objętości.

Jeśli jednak najlepiej wyglądamy w prostych włosach, dobrze jest przed użyciem prostownicy zaaplikować serum Schwarzkopf OSIS+ Flatliner, które nie tylko zabezpiecza pasma przed wysoką temperaturą, ale przyspieszy czas zabiegu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*