Skip to content

Dowiedz się co mówi o Twoim zdrowiu Twoja krew. Zapisz się na analizę żywej kropli krwi i odkryj przyczyny uprzedniego, słabego samopoczucia.
Zdrowie to najważniejsza rzecz o jaką należy się troszczyć. Bez niego niemożliwe jest spełnienie dążeń życiowych, bo po prostu fizycznie nie mamy możliwości tego wykonać. Znane przysłowie twierdzi, że zdrowie masz tylko jedno. A więc już teraz należy o nie zadbać!

Zdrowie to najważniejsza rzecz o jaką trzeba się troszczyć. Bez niego niewykonalne jest zrealizowanie planów życiowych, bo zwyczajnie fizycznie nie jesteśmy w stanie tego zrobić. Znane powiedzenie mówi, że zdrowie masz tylko jedno. A więc już teraz należy o nie zadbać!

Analiza krwi

Autor: Mackenzie Cowell
Źródło: http://www.flickr.com
W dobie, gdy dojście do wybranych testów jest bardzo ułatwiony, nie musisz przekładać wykonania potrzebnych badań na potem. Im prędzej namierzysz jakąś nieprawidłowość w swoim organizmie, tym większe masz szanse na szybkie zwalczenie rozwiajjącej się nieprawidłowości.

Czym jest analiza żywej kropli krwi Analiza żywej kropli krwi do badanie potrzebne do oszacowania komponentów widocznych we krwi. Poprzez tę wiedzę możliwe jest wykrycie ewentualnych nieprawidłowości. Badanie jest całkowicie bezbolesne, polega na pobraniu próbki krwi, która zostaje poddawana analizie pod mikroskopem. Umożliwia zobaczenia zawartości krwi i wykrycia nieprawidłowości. Analiza umożliwia oszacowanie wytrzymałości organizmu, również żywotności białych krwinek, odpowiadających za defensywę organizmu przed drobnoustrojami i wirusami. Jeśli jestesmy wiecznie zmęczeni, smutni, mamy kłopoty z układem trawiennym może to znamionować obeność grzybów w organizmie.

Czy grzyby to nasz problem, również wykaże analiza żywej kropli krwi (sprawdź moje źródło). Dodatkowo doinformujemy się na temat wartości czerwonych krwinek, oraz występowania toksyn czy pasożytów. Występowanie pasożytów jest o tyle ciężkie, że owe organizmy zatruwają nasz organizm, zabierają siłę i mogą sprowadzać mnóstwo poważnych dolegliwości. Badanie wykazuje też złogi cholestorolowe czy ryzyko zawału.

Jak zapisać się na badanie żywej kropli krwi
Na analizę możesz umówić się samodzielnie, bez skierowania od doktora. Wyszukaj właściwą placówkę świadczącą tę usługę. Najłatwiej zrobisz to wprowadzając odpowiednią frazę w wyszukiwarkę, zanim zapiszesz się na badanie przeczytaj w Internecie komentarze na temat danego miejsca.

Wejdź na ten odnośnik i zobacz więcej wskazówek tutaj dotyczących rozważanej w tym wpisie sprawy. Te rady bez wątpienia też na długo zostaną w Twej pamięci.

Analiza zazwyczaj zajmuje 40 minut, podczas których na żywo osoba przeprowadzająca badanie komentuje zawartość krwi. Jeżeli przeczuwasz, ze to badanie jest odpowiednie dla Ciebie, już dzisiaj znajdź gabinet. Bez wątpienia uzyskasz tam wskazówki, jak możesz sobie pomóc.