Skip to content

Dobry lekarz – jak na niego trafić?
W tym kraju ciągle utyskuje się na służbę zdrowia. Niestety, prawda jest taka, że mamy na co. Ogromne kolejki, wyczerpani lekarze, zawsze naburmuszone pielęgniarki – to codzienność polskich szpitali i przychodni.

Szczepienie przeciwko grypie
Autor: Bird&Co.
Źródło: Bird&Co.
W Polsce ciągle narzeka się na służbę zdrowia. To przykre, ale, rzeczywistość jest taka, że mamy na co. Ogromne kolejki, przepracowani lekarze, zawsze niesympatyczne pielęgniarki – to codzienność rodzimych szpitali i poradni. Oczywiście da się uniknąć takich zdarzeń, gdy zdecydujemy się na niepubliczną służbę zdrowia, ale to z dodatkowymi, niemałymi nakładami finansowymi. To mało optymistyczne, ale nie widać w przyszłości szans na odmiany i pozostaje nam tylko uzbroić się w cierpliwość, albo płacić za każdą wizytę.

Żeby możliwie ograniczyć nieprzyjemności należy sprawdzić, jakie opinie ma lekarz, do którego się wybieramy. Warto popytać przyjaciół. Z pewnością nam poradzą, opowiedzą o wizycie i o zachowaniu specjalisty. Opinie o lekarzach są różne, bywa że sprzeczne, ale wysokiej klasy medyka docenią wszyscy.

Rankinglekarzy.pl - opinie o lekarzach
Źródło: Rankinglekarzy.pl

Innym źródłem informacji może być internet. Działa mnóstwo serwisów zbierających oceny przychodni. Poczytajmy je, nim zapiszemy się na badania, wpisując w Google różne zapytania”polecany stomatolog”, „szczeciński ginekolog”, „dobry ginekolog”. Jeżeli coś jest wybitnie złe w danej placówce, z pewnością się o tym dowiemy. pacjenci chętnie dzielą się własnym zdaniem, szczególnie gdy obsłużono ich bardzo dobrze lub fatalnie.

Specjaliści sami czasami zapoznają się z ocenami swojej pracy. Część z nich bierze sobie do serca komentarze pacjentów i modyfikuje swoje podejście, co od razu widać w opiniach. Zwracajmy więc uwagę na terminy zamieszczenia opinii. Część specjalistów jednak nie podejmuje takich działań i takich lepiej unikać. Przykład kilku polecanych specjalistów:- Joanna Pabich-Worożbit- Bohdan Pawlicki – urolog- Andrzej Sankowski – chirurg plastyczny

Choroby to prywatny i delikatny temat, z tego powodu zachowanie lekarza jest bardzo ważne. Poczytajmy dobrze opinie o lekarzach, u których chcemy się leczyć. Tym sposobem możemy uciec od nieprzyjemności. urolog – szczegółowe informacje – ale opinie na nasz temat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*