Skip to content

Fotelik samochodowy – zapewnione bezpieczeństwo dla każdego dziecka
Rodzina, decydując się podróżować autem powinna zainwestować w fotelik samochodowy dla swojego dziecka. Zapewnia bezpieczeństwa malucha a oprócz tego polepsza komfort podróżowania. Zalecenie to kreują normy prawne – każde dziecko ,które nie ukończyło 12 lat powinno być zaopatrzone w specjalny fotelik samochodowy dostosowany do wagi i wzrostu.

Rodzina, decydując się podróżować wozem ma powinność, żeby zainwestować w fotelik samochodowy dla swojej pociechy. Zapewnia zabezpieczenia malucha oraz przy tym zwiększa wygodę podczas podróżowania. Zalecenie to regulują przepisy – każde dziecko do 12 roku życia musi być wyposażone w dostosowany fotelik samochodowy dopasowany do wagi oraz wzrostu.

Fotelik samochodowy dla dzieci

Autor: Wicker Paradise
Źródło: http://www.flickr.com
kolejnym czynnikiem jest również nakaz kupna fotela dla pociech, których wzrost nie przekracza 150 cm. Za złamanie rodzicom grożą kary i mandaty. Każdy model okazuje się być zróżnicowany, trzeba tak go dostosować by maluchowi było również wygodnie podczas poruszania się samochodem, ma wpływ również na komfort podróżowania samochodem.

Z dedykacją dla młodszych pociech jednym z lepszych modeli jest fotelik Besafe Izi Go Grey 0-13Kg, Dziecko znajduje się w pozycji w pół leżącej, a model ten mamy możliwość używać nie tylko w wozie, ale poza autem, między innymi przenosząc śpiące maleństwo z domu do auta. Jest on w stanie udźwignąć aż do 13 kg.

Niektóre foteliki mają opcję regulowania podnóżka i oparcia, dzięki czemu możemy dopasować ułożenie w zależności od wymagań, nie budząc dziecka. Fotelik Britax Max-Way Stone Grey 9-25kg został stworzony z myślą o dzieciach do mniej więcej 6 roku życia. Jego zaletą jest opcja użytkowania w niewielkich samochodach, gdyż zajmuje bardzo niewiele powierzchni.

Jeżeli masz zamiar rozszerzyć swą znajomość rzeczy z wybrany temat, to zachęcam do mej strony. Należy kliknąć w moje hiperłącze (https://www.akumulator24.com.pl/akumulatory-bars.html) i już.

Walorem okazują się być także pasy bezpieczeństwa, które mają za zadanie nie tylko chronić dziecko w trakcie jazdy samochodem, ale także zwiększają wygodę dziecka. W układ dobrze zabezpieczających pasów wyposażony jest także fotelik Caretero Diablo Xl Plus Graphite 9-36kg (najkorzystniejsze ceny), Wyróżnia się on dużą lekkością oraz łatwością przy przenoszeniu, gdyż zawiera uchwyt w zagłówku oraz posiada wagę jedynie 8 kg.

Nie masz zamiaru zakończyć intrygującego tematu na tym artykule? Więc zapraszamy do następnych – kliknij odsyłacz (https://www.jarecki-trucks.pl/) i przenieś się na zbliżoną stronę.

Dla nieco starszych pociech proponujemy fotelik Cybex 15-36Kg, dający dużo większe bezpieczeństwo z uwagi na dodatkowe mocowania na wysokości zagłówka oraz ramion. Dzięki temu w razie groźnej sytuacji możemy być pewni, iż nasza pociecha jest chroniona w najwyższym stopniu.