Skip to content

Foteliki do samochodu Graco – bezpieczna podróż
Po polskich drogach aktualnie jeździ wiele samochodów. Przewożąc pociechę wozem każdy rodzic powinien być odpowiedzialny co do zapewnienie bezpieczeństwa swemu dziecku. do tego celu właśnie przydają się foteliki samochodowe.

Po polskich drogach w dzisiejszych czasach podróżuje setki aut. Wożąc pociechę samochodem każdy rodzic ma powinność być odpowiedzialny jeśli chodzi o zapewnienie bezpieczeństwa swojemu maluchowi. do tego celu właśnie są przeznaczone foteliki samochodowe.

Fotelik samochodowy

Autor: Jim Champion
Źródło: http://www.flickr.com
Latami doświadczeń w poprawianiu komfortu podróżowania wszystkich pociech oraz unikalnymi rozwiązaniami ma możliwość pochwalić się przedsiębiorstwo Graco. Jakiś czas temu na rynku wprowadzona została innowacyjna kolekcja fotelików w przedziale wagi 9-36kg, której najbardziej praktyczną ofertę stanowi stanowi Fotelik Graco Nautilus 8J95 Pece 9-36Kg ().

Bezpieczny, podpinany pas bezpieczeństwa wraz z napinaczem daje gwarancję maksymalnej pewności co dorównowagi podczas jazdy. Na wyposażeniu tego modelu znajdziemy wielopoziomową regulację oparcia i schowek na buteleczkę z ulubionym napojem. Obserwując przykład funkcjonalności i praktyczności, którym jest fotelik Rodi Ap Air Protect Modern można z pełnym przekonaniem powiedzieć, że firma Maxi-Costi nie musi zbytnio rywalizować z innymi firmami. Fotelik AP MB wyposażony jest ośmiostopniową opcję regulacji fotela, co powoduje, że jazda samochodem jest nie jedynie wygodna, ale też bezpieczna.

Firma Maxi-Cosi ma zaszczyt zaprezentować kolejny fotelik, tym razem mającyinnowacyjny system AirProject. Fotelik Maxi Cosi Rodi Ap Air Protect Origami Rose 15-36 Kg. jest sprzedawany w wielu kolorach. WyregulowanieUstawienie szerokości fotelika uznawana jest za standard w tym segmencie cenowym. Mało ważący oraz poręczny w stosowaniu przez rodziców, a zarazem wygodny dla dzieci, to idealny opis fotelika Rodi Ap. Fotelik Cybex SolutionX2-Fix Czarny/Ciemnoszary 15-36 Kg  jest fotelikiem, posiadającym wyjątkowy odchylany zagłówek (https://www.homeandliving.pl/#!/), zapobiegający niezbyt zdrowemu opadaniu główki dziecka. Ponadto posiada system LSP, chroniący przed siłą uderzenia podczas kolizji. Wyjątkowa konstrukcja daje o wiele większą wygodę w trakcie snu i maksymalizuje jego bezpieczeństwo, co daje taki efekt, że przemieszczamy się bez niepotrzebnego lęku aż do celu. Oprócz tego fotel wyposażony jest w jedenastostopniową opcję regulacji zagłówka i ochronę przed bocznymi uderzeniami, co spowoduje Twoje dziecko jest bezpieczniejsze niż w wypadku pozostałych modeli.