Skip to content

Foteliki do samochodu Graco – bezpieczna podróż
Po naszych drogach w dzisiejszych czasach podróżuje setki samochodów. Wożąc malucha autem każdy rodzic ma powinność mieć pewność jeśli chodzi o zapewnienie bezpieczeństwa swojemu maluchowi. Temu właśnie przydają się foteliki samochodowe.

Po polskich drogach w dzisiejszych czasach podróżuje setki aut. Wożąc pociechę samochodem każdy rodzic ma powinność być odpowiedzialny jeśli chodzi o zapewnienie bezpieczeństwa swojemu maluchowi. do tego celu właśnie są przeznaczone foteliki samochodowe.

Fotelik samochodowy

Autor: Jim Champion
Źródło: http://www.flickr.com
Latami doświadczeń w poprawianiu komfortu podróżowania wszystkich pociech oraz unikalnymi rozwiązaniami ma możliwość pochwalić się przedsiębiorstwo Graco. Jakiś czas temu na rynku wprowadzona została innowacyjna kolekcja fotelików w przedziale wagi 9-36kg, której najbardziej praktyczną ofertę stanowi stanowi Fotelik Graco Nautilus 8J95 Pece 9-36Kg ().

Bezpieczny, podpinany pas bezpieczeństwa wraz z napinaczem daje gwarancję maksymalnej pewności co dorównowagi podczas jazdy.

Absorbujący artykuł? Jeżeli tak sądzisz, kliknij bez wahania ten link, gdyż w witrynie badania udt, którą tutaj znajdziesz, również jest coś wartościowego.

Na wyposażeniu tego modelu znajdziemy wielopoziomową regulację oparcia i schowek na buteleczkę z ulubionym napojem. Obserwując przykład funkcjonalności i praktyczności, którym jest fotelik Rodi Ap Air Protect Modern można z pełnym przekonaniem powiedzieć, że firma Maxi-Costi nie musi zbytnio rywalizować z innymi firmami. Fotelik AP MB wyposażony jest ośmiostopniową opcję regulacji fotela, co powoduje, że jazda samochodem jest nie jedynie wygodna, ale też bezpieczna.

Firma Maxi-Cosi ma zaszczyt zaprezentować kolejny fotelik, tym razem mającyinnowacyjny system AirProject. Fotelik Maxi Cosi Rodi Ap Air Protect Origami Rose 15-36 Kg. jest sprzedawany w wielu kolorach. WyregulowanieUstawienie szerokości fotelika uznawana jest za standard w tym segmencie cenowym. Mało ważący oraz poręczny w stosowaniu przez rodziców, a zarazem wygodny dla dzieci, to idealny opis fotelika Rodi Ap. Fotelik Cybex SolutionX2-Fix Czarny/Ciemnoszary 15-36 Kg  jest fotelikiem, posiadającym wyjątkowy odchylany zagłówek (https://www.homeandliving.pl/#!/), zapobiegający niezbyt zdrowemu opadaniu główki dziecka. Ponadto posiada system LSP, chroniący przed siłą uderzenia podczas kolizji. Wyjątkowa konstrukcja daje o wiele większą wygodę w trakcie snu i maksymalizuje jego bezpieczeństwo, co daje taki efekt, że przemieszczamy się bez niepotrzebnego lęku aż do celu. Oprócz tego fotel wyposażony jest w jedenastostopniową opcję regulacji zagłówka i ochronę przed bocznymi uderzeniami, co spowoduje Twoje dziecko jest bezpieczniejsze niż w wypadku pozostałych modeli.