Skip to content

Gadżety dla dzieci
Wszystkie zabawki, które przenikają na rynek w krajach Unii Europejskiej, muszą spełniać odpowiednie standardy bezpieczeństwa. Zabawki są konieczne każdemu maluchowi, bo kształtują, bawią, nauczają.

Każde zabawki, które przenikają na rynek w krajach Unii Europejskiej, muszą spełniać należyte normy bezpieczeństwa. Zabawki są potrzebne każdemu dziecku, bowiem kształtują, bawią, kształcą.

samochodzik zabawkowy

Autor: Creative Tools
Źródło: http://www.flickr.com
Sklep internetowy proponuje całą gamę zabawek dla dzieci w każdym wieku. Kilkutygodniowe dziecko poprzez zabawki uczy się odcieni, form i brzmień. Zabawki winny być dobrane do wieku malucha. Brzdącom do 3 lat nie można kupować zabawek z małymi elementami. Takie brzdące lubią wszystko wkładać do buzi, a to byłoby niebezpieczne.do serwisu twórcy (sprawdź informacje na stronie)Zabawki najlepiej kupować w znanych sklepach, też internetowych. Takie sklepy sprzedają przetestowane, wyprodukowane z dobrych towarów zabawki.
Bez względu na to, czy to lala, klocki, piłka, czy traktor zabawka – przejdź do strony -, wszystkie winny być przede wszystkim dobre. Dzieci biorą je przecież do buzi, nadgryzają, zrzucają na podłogę, usiądą na nich i sprawdzają na wielorakie sposoby. Zabawka musi to wszystko wytrzymać. Nic nie powinno się urwać, ułamać ani odczepić. Dopiero artykuł zaprojektowany dla dziecka powyżej trzeciego roku życia ma prawo być bardziej skomplikowany i posiadać drobne fragmenty. Zwróć też uwagę na wykończenie zabawki. Nie może posiadać ona ostrych brzegów, zadziorków, fatalnie odlanych części, słabo utrzymujących szwów, zwisających nici, niedoróbek, fatalnie uformowanych detali. No i powinna być prosta do utrzymania w czystości. Najlepiej, gdy można ją całą umyć, wyprać w ręku, lub pralce, czy też wyczyścić w różny sposób.

Przejdź do sklepu

Autor: sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Sklep internetowy często proponuje przyzwoite zabawki za mniejszą cenę niż w typowych sklepach, a poza tym to komfortowe, można obejrzeć zdjęcia, poczytać opisy, poznać poglądy innych użytkowników.
Jakakolwiek zabawka winna pasować nie tylko do wieku, ale i zainteresowań dziecka. Upominek dopasowany do hobby będzie długo radował i poprawiał predyspozycje. Zabawka musi się podobać dziecku a nie rodzicielom. Charakter pociechy określi rodzaj zabawki. Jeśli pociecha jest spokojna warto ucieszyć ją zbiorem twórczym. Pociecha z dynamicznym temperamentem oczarują gry sprawnościowe i ekwipunek sportowy.