Skip to content

Gdy jedziemy nad Bałtyk z dzieckiem
Każdego rodzica, prędzej czy później czeka letni wyjazd z dzieckiem. Z tej przyczyny często pojawia się niepokój odnośnie podróży. Niepotrzebnie, pamiętając o zachowaniu ostrożności oraz dokładnym pakowaniu, mamy szansę na wspaniały urlop dla całej rodziny.

Każdego rodzica, wcześniej czy później czeka wakacyjny wyjazd z pociechą. Wówczas nierzadko pojawia się niepokój odnośnie podróży. Niepotrzebnie, pamiętając o zachowaniu zdrowego rozsądku i roztropnym pakowaniu, mamy szansę na rewelacyjny urlop dla najmłodszych i ich opiekunów.

Dobrym miejscem na wczasy z dzieckiem jest polskie wybrzeże czyli plaże, lasy, jod i stosunkowo krótka droga. O czym powinniśmy pamiętać przed podróżą?Otóż podstawą jest fotelik. Musimy więc rzetelnie podejść do zagadnienia a następnie po dłuższym zastanowieniu się wybrać odpowiedni model, który

Fotelik samochodowy

Autor: Jim Champion
Źródło: http://www.flickr.com

zagwarantuje dziecku należyte zabezpieczenie. Głównie, powinniśmy zatroszczyć się aby foteliki samochodowe pochodziły od sprawdzonego producenta, który posiada potrzebne wymogi oraz certyfikaty.

Najbardziej właściwym miejscem w samochodzie do montowania fotelika jest środek tylnej kanapy, przyjmując, że jest wyposażony w pas bezpieczeństwa który pozwala na jego zamontowanie (więcej informacji).

O kremach ochronnych z filtrem rodzicom zwykle nie trzeba przypominać. Dodatkowo nie zaszkodzi postarać się o parasol przeciwsłoneczny, parawan lub namiot dla dzieci. Taki zakup zapewnia nie tylko ochronę przed słońcem, lecz przydaje się w zabawie. Gdyż plaża to przede wszystkim udana zabawa! Zwłaszcza polska plaża z jasnym piaskiem, na którym maluchy mogą bezpiecznie się bawić.

Warto w związku z tym spakować do bagażnika plastikowe zabawki, takie jak traktory, koparki czy łódki, np. znanej polskiej firmy Wader.wejdź do serwisu akcesoria motocyklowe akcesoria motocykloweFirma od długiego czasu plasuje się w czołówce europejskich producentów zabawek plastikowych dla najmłodszych dzieci i jest jedną z najbardziej kojarzonych marek w branży dziecięcej. Sporo zabawek posiada wiele elementów wprawianych w ruch, dzięki czemu zabawa nigdy nigdy dziecka nie znuży. Mają śliczne, żywe kolory oraz oryginalne projekty, nadają się zarówno do zabawy w mieszkaniu, jak i na plaży. Zabawki Wader to proste, ale kreatywne zabawki w podstawowych kształtach i kolorach, które towarzyszą dzieciom w poznawaniu świata już od wczesnych lat. Nie tylko dalekiego świata jakim jest Tajlandia czy Hiszpania, lecz tego do którego najbliżej każdemu z nas – Polski.