Skip to content

Gdy jedziemy nad Bałtyk z dzieckiem
Każdego rodzica, prędzej czy później czeka letni wyjazd z dzieckiem. Wskutek tego zwykle pojawia się zdenerwowanie odnośnie podróży. Bez obaw, pamiętając o zachowaniu zdrowego rozsądku oraz skrupulatnym pakowaniu, nie ma problemu by zaplanować doskonały urlop dla całej rodziny.

Każdego rodzica, wcześniej czy później czeka wakacyjny wyjazd z pociechą. Wówczas nierzadko pojawia się niepokój odnośnie podróży. Niepotrzebnie, pamiętając o zachowaniu zdrowego rozsądku i roztropnym pakowaniu, mamy szansę na rewelacyjny urlop dla najmłodszych i ich opiekunów.

Dobrym miejscem na wczasy z dzieckiem jest polskie wybrzeże czyli plaże, lasy, jod i stosunkowo krótka droga. O czym powinniśmy pamiętać przed podróżą?Otóż podstawą jest fotelik. Musimy więc rzetelnie podejść do zagadnienia a następnie po dłuższym zastanowieniu się wybrać odpowiedni model, który

Fotelik samochodowy

Autor: Jim Champion
Źródło: http://www.flickr.com

zagwarantuje dziecku należyte zabezpieczenie. Głównie, powinniśmy zatroszczyć się aby foteliki samochodowe pochodziły od sprawdzonego producenta, który posiada potrzebne wymogi oraz certyfikaty.

Najbardziej właściwym miejscem w samochodzie do montowania fotelika jest środek tylnej kanapy, przyjmując, że jest wyposażony w pas bezpieczeństwa który pozwala na jego zamontowanie (więcej informacji).

O kremach ochronnych z filtrem rodzicom zwykle nie trzeba przypominać. Dodatkowo nie zaszkodzi postarać się o parasol przeciwsłoneczny, parawan lub namiot dla dzieci. Taki zakup zapewnia nie tylko ochronę przed słońcem, lecz przydaje się w zabawie. Gdyż plaża to przede wszystkim udana zabawa! Zwłaszcza polska plaża z jasnym piaskiem, na którym maluchy mogą bezpiecznie się bawić.

Warto w związku z tym spakować do bagażnika plastikowe zabawki, takie jak traktory, koparki czy łódki, np. znanej polskiej firmy Wader.

Podnoszona tu problematyka jest dla Ciebie godna uwagi? Jeśli tak, to wejdź do serwisu akcesoria motocyklowe, który publikuje zbliżone zagadnienia.

Firma od długiego czasu plasuje się w czołówce europejskich producentów zabawek plastikowych dla najmłodszych dzieci i jest jedną z najbardziej kojarzonych marek w branży dziecięcej. Sporo zabawek posiada wiele elementów wprawianych w ruch, dzięki czemu zabawa nigdy nigdy dziecka nie znuży. Mają śliczne, żywe kolory oraz oryginalne projekty, nadają się zarówno do zabawy w mieszkaniu, jak i na plaży. Zabawki Wader to proste, ale kreatywne zabawki w podstawowych kształtach i kolorach, które towarzyszą dzieciom w poznawaniu świata już od wczesnych lat. Nie tylko dalekiego świata jakim jest Tajlandia czy Hiszpania, lecz tego do którego najbliżej każdemu z nas – Polski.