Skip to content

Golenie się kiedyś i teraz – w jaki sposób się to robi
Kiedyś panowie chodzili do golibrody albo samodzielnie się golili. Nie było wtedy takich narzędzi jak dziś, ale była brzytwa i mężczyźni dawali radę. Ich skóra może chwilę po goleniu bywała zaczerwieniona, ale po niedługim czasie wszystko prezentowało się jak należy.

Kiedyś panowie chodzili do golibrody lub sami się golili. Nie było wtedy takich urządzeń jak dziś, ale była brzytwa i mężczyźni dawali radę. Ich skóra może jakiś czas po goleniu była zaczerwieniona, ale po niedługim czasie wszystko wyglądało jak należy.

A obecnie mężczyźni są bardzo wygodniccy i stawiają na elektryczne maszynki. Jednak są też tacy panowie, dla których idealną metodą okazuje się golenie maszynką na żyletki. Wielu producentów maszynek tworzy tego rodzaju produkty, więc mężczyźni nie muszą się martwić, że nie będą mieli, czym się ogolić. Co ciekawe do naszego kraju nadeszła moda na zapuszczanie brody i otworzono miejsca, w których da się tę brodę przystrzyc, nadać jej właściwy kształt. Możemy również tę brodę zlikwidować. Jeśli więc czasem mężczyźni mieliby ochotę poczuć się jak kiedyś mężczyźni u golibrody, to dobrze pójść do takiego miejsca, w którym zajmą się panami zawodowcy. Oczywiście po pewnym czasie ponownie w ruch pójdzie maszynka na żyletki, ale i tak raz na jakiś czas dobrze korzystać ze współczesnego luksusu.

Kliknij ten link lutowanie próżniowe. Na stronie zobaczysz interesujące informacje na ten temat, opisane w naszymartykule.

W innych państwach takie miejsca są o wiele bardziej powszechne aniżeli w Polsce, bo u nas w kraju, to tylko w większych miastach są tego rodzaju przybytki.

Najlepszy zestaw do golenia dla panów

zestaw do golenia

Jeśli nasz facet stwierdził, że goli się maszynką zwykłą to musi zainwestować m.in. pędzel do golenia. Należy pamiętać, że panowie tak samo jak kobiety lubią rzeczy piękne, dlatego kupują pędzel badger . Ta marka zrobiła wszystko, by ogólne wykończenie pędzla był niesamowicie staranne i ładne. Włosie też jest odpowiedniej miękkości, tak by nie podrażniało skóry. Wszyscy mamy świadomość, że skóra na twarzy jest bardzo wrażliwa.

Oczywiście, jeśli wiemy, że nasz mężczyzna wybiera właśnie taki sposób golenia to warto zrobić mu prezent, bez żadnej okazji lub z powodu zbliżających się urodzin, imienin lub świąt i dać mu pędzel do golenia zestaw. W zestawie najczęściej jest również pianka do golenia lub maszynka do golenia na żyletki. Bywa, że można kupić naprawdę porządny i piękny zestaw tego rodzaju w promocyjnej cenie. Także powinniśmy się zastanowić, czy zamiast skarpet pod choinkę nie fajniej byłoby kupić coś, co naprawdę będzie przydatne i w dodatku będzie też ładne i, co najważniejsze, nasz mężczyzna będzie z takiego prezentu zadowolony.