Skip to content

Pionierska procedura dostępną na rynku to kriolipoliza.
Polacy sporą wagę przywiązują do wizerunku. Każda nowatorska metoda dostępna na rynku, która dostarcza ewentualność poprawy wizerunku jest ochoczo wykorzystywana. Kłopot z tkanką tłuszczową mają nie tylko panie, mężczyźni też coraz nagminniej oddają się zabiegom polepszającym figurę.

Polacy wielką rangę przywiązują do wyglądu. Wszelka nowa metoda osiągalna na rynku, jaka daje możność poprawy wizerunku jest entuzjastycznie stosowana. Kłopot z tkanką tłuszczową posiadają nie tylko kobiety, panowie także coraz to nagminniej oddają się zabiegom poprawiającym figurę.

urządzenie do kriolopolizy

Autor: Domzdrowia.pl
Źródło: www.domzdrowia.pl
Nową metodą dostępną na rynku jest kriolipoliza. Jest to procedura polegająca na chłodzeniu tkanek tłuszczowych w celu wywołania ich rozkładu.Skutkiem zabiegu ma być zredukowanie tkanki tłuszczowej. Na skutek zamrażania, tłuszczowce z komórek tłuszczowych są uwalniane i przenoszone przez system limfatyczny. Lipidy w komórkach tłuszczowych krystalizują się w wyższej temperaturze niż różne komórki zawierające wodę. Dzięki temu kriolipoliza niszczy tylko komórki tłuszczowe, a ochrania pozostałe tkanki.

Zabieg jest nieinwazyjny i raczej bezbolesny, chociaż można poczuć zimno i doznanie zasysania skóry. Mogą pojawić się zaczerwienienia i siniaki (zobacz: odnośnik). Kriolipoliza polega na przykładaniu do wyłowionego obrębu wyjątkowego aplikatura. Podstawowym zamysłem zabiegu jest takie oziębienie komórek tłuszczowych, by spowodować ich obumarcie. Zamrożone komórki tłuszczowe pomału są usuwane i wydalane z organizmu, dzięki czemu z tygodnia na tydzień po zabiegu grubość tkanki tłuszczowej zmniejsza się.

Sprawdź to, co opublikowano . Dotyczy on tej samej kwestii co ta opisywana w tym wpisie, więc z pewnością niezwykle Cię zainteresuje!

Kriolipoliza jest robiona w gabinetach medycznych specjalizujących się w zabiegach kosmetycznych. Strategia ta nie jest jeszcze szeroko znana i wykorzystywana, ale w większych miastach na pewno dostępna. Następstwa nie są dostrzegalne od razu. Trzeba czekać kilka miesięcy, ażeby ustrój pozbył się osłabionych w toku zabiegu komórek tłuszczowych. Są one eliminowane z ciała powoli, w trakcie procesu metabolicznego ustroju, tak samo jak tłuszcze pochodzące z pokarmu. Nie prędzej niż po czterech miesiącach można oglądać finalny efekt zabiegu.

dieta, odchudzanie

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Kriolipoliza nie jest polecana dla ludzi którzy, potrzebują się pozbyć tkanki z obszernych obszarów ciała. Rezultaty takiego zabiegu najlepiej widać na małych obszarach. Zabieg sposobem kriolipolizy jest na ogół stosowany w trzech obszarach, na brzuchu, plecach i dolnej partii bioder i wysokiej partii ud.