Skip to content

Jak ozdobić strój?
Biżuteria jest doskonałą ozdobą. Dopełnienie w ten sposób stroju może dodać mu klasy, wyeksponować najładniejsze elementy, kolory. Tego rodzaju akcesoria mogą poprawić nastrój i przydać nam blasku. Warto więc wybierać jedyne w swoim rodzaju i wspaniale zrobione kolczyki, naszyjniki czy bransoletki.

Biżuteria jest idealną ozdobą. Uzupełnienie w ten sposób ubioru może przydać mu elegancji, wyeksponować wybrane elementy, fakturę. Takie dodatki mogą poprawić nastrój i przydać nam tego „czegoś”. Należy więc wybierać unikatowe i świetnie zrobione kolczyki, wisiory czy bransoletki.

Gdy chcemy posiadać w swojej kolekcji coś wspaniałego warto kupić dla przykładu kolczyki ręcznie robione. W ogóle ręcznie robiona biżuteria to doskonały pomysł. Możemy wziąć udział nawet w projektowaniu wybranego elementu, możemy wybrać kolor kamieni, czy metal, z którego biżuteria ma być wykonana. Naturalnie nie ma takiej konieczności. Możemy odszukać ogromną ilość sklepów, tak stacjonarnych jak i w sieci proponujących ręcznie robioną biżuterię. Szablonów, kształtów, kolorów i wielkości jest tak dużo, że z pewnością znajdziemy coś, co spełni nasze oczekiwania.

Takiego rodzaju biżuteria jest jednak droga. Biorąc pod uwagę to, jak dużo czasu i pracy wkłada autor w zrobienie nawet pojedynczego elementu nie dziwi to wcale. Naturalnie wiele zależy również od tego z czego biżuteria jest zrobiona. Wiadomo, że na przykład wisior ze złota ze szlachetnymi kamieniami będzie wyceniony na dużo więcej niż podobny wykonany na przykład z tańszego metalu z kamieniami sztucznymi.

Jeśli kupujemy choćby bransoletki ręcznie robione zwracajmy wyjątkową uwagę na skrupulatność wykonania. Szczególnie kiedy chodzi o elementy zapięcia, nie chcemy przecież zgubić ślicznego świeżutkiego zakupu. Jeśli coś wzbudza naszą wątpliwość zwracajmy się o poprawki do autora. Zazwyczaj to kwestia przygięcia pojedynczego drucika, czasem czegoś jeszcze, a my dostajemy gwarancję, że dostajemy piękną ozdobę świetnej jakości.

Biżuteria Kate&Kate

Autor: 38PR
Źródło: 38PR

Oczywiście, na rynku działa też wiele sprzedawców byle jakiej biżuterii. Niestety możemy się na nich natknąć i zamiast wspaniałego naszyjnika otrzymać paskudnie zgnieciony kawałek metalu z kiepsko nanizanymi koralikami, oczywiście w cenie doskonałej, ręcznie wykonanej biżuterii. Lepiej nabywać biżuterię od polecanego wykonawcy. Jeżeli któryś spośród naszych bliskich może zarekomendować jakiś sklep czy wytwórcę biżuterii sprawdźmy ofertę. Gdy nam odpowiada – skorzystajmy. Zdecydowanie najlepiej nabywać od kogoś sprawdzonego. Wtedy będziemy mieć gwarancję, że biżuteria jest dobrej jakości, wytrzymała i bardzo ładna. biżuteria (przeczytaj więcej tutaj)

Źródło: Artillo