Skip to content

Jak chronić suchą skórę na stopach i po jakie produkty kosmetyczne sięgnąć?
Skóra na stopach po lecie wymaga intensywnej pielęgnacji. Jakie kosmetyki kupić, żeby efektywnie i szybko nawilżyć przesuszony naskórek? Powinnyśmy zafundować sobie skuteczne kosmetyki do stóp. Ich regularne stosowanie zagwarantuje skórze elastyczność i miękkość, pozbędziemy się też nieprzyjemnych zrogowaceń i bolącychpęcherzy.

Skóra stóp po wakacjach wymaga intensywnej opieki. Jakie akcesoria kupić, żeby efektywnie i szybko odżywić przesuszony naskórek? Warto zafundować sobie skuteczne akcesoria do stóp. Ich systematyczne stosowanie zapewni skórze gładkość i miękkość, pozbędziemy się również nieestetycznych zrogowaceń i bolesnychpęcherzy.

stópki

Autor: Natasia Causse
Źródło: http://www.flickr.com
Kosmetyki do stóp muszą być stosowane w parze z łagodnym pumeksem. Najpierw zaaplikujmy stopom półgodzinne moczenie w ciepłej wodzie z mydłem, a później możemy ostrożnie zastosować go do usunięcia zrogowaciałego naskórka. Kosmetyki do stóp Farmona znakomicie sprawdzą się w pielęgnacji zniszczonych stóp, ale także tych, które mają problem z uporczywą potliwością. Produkty marki skutecznie działają także w profilaktyce przeciw grzybicy. Kosmetyki do stóp Farmona to między innymi zasypki, kremy i aerozole zmniejszające potliwość. Natomiast na uciążliwie łamliwe lub wrastające paznokcie, pomogą kosmetyki do stóp Gehwol – detale.Co istotne, kosmetyki do stóp Gehwo dostępne są w dość niskiej cenie. Zbyt dużą potliwość stóp zmniejszą ziołowe spreje, a suchą skórę pięt nawilżą balsamy.zobacz tu wyposażenie fitness wyposażenie fitnessNależy także systematycznie sięgać po delikatnepilingi do stóp oraz korzystać z tarek i pumeksów. Kosmetyki i akcesoria do kąpieli stóp kupimy w perfumeriach, ale również aptekach i sklepach w Sieci. Balsamy i spreje stosujmy zgodnie z rekomendacjami uwzględnionymi w ulotkach lub na opakowaniach. Raz na tydzień należy również zafundować naszym stopom relaksującą kąpiel. Do miski z ciepłą wodą dodajmy kilka kropel płynnego mydła i moczmy przez 20 minut. Możemy następnie użyć delikatnego pumeksu, a finalnie wklepać w stopy krem z witaminą A.

Zaciekawił Cię ten tekst? Zatem będą przydatne ekstra źródła (https://radom.centrumdemed.pl/stomatologia/), które przedstawią Ci więcej detali na ten temat. Zapraszamy zatem do kliknięcia w podany link.

Raz na tydzień dobrze także sięgnąć po kosmetyk peelingujący, który ułatwi usunąć suchy naskórek.

nawilżone stopy

Autor: Lioven
Źródło: Lioven
Kosmetyki i akcesoria do kąpieli stóp powinna mieć w domu każda kobieta. Systematycznie wykorzystywane, nadadzą skórze przyjemną gładkość i usuwają zrogowacenia. Staranna pielęgnacja potrzebna jest zwłaszcza stopom o suchej, pękniętej skórze. Środki kosmetyczne pomogą też usunąć problem z kłopotliwą potliwością stóp, łamliwymi albo wrastającymi paznokciami i zadziałają profilaktycznie przeciwgrzybicznie – detale.