Skip to content

Jak poprawić efekty diety? Przeczytaj więcej o wodzie jonizowanej
Dzisiejszy styl życia jest bardzo szkodliwy dla naszego zdrowia. Jesteśmy przemęczeni, lwią część naszego czasu poświęcamy pracy. Nie wypoczywamy, za krótko sypiamy. W dodatku, fatalnie się odżywiamy. Jemy cokolwiek i byle gdzie. W rzeczywistości, chodzi nam tylko o zaspokojenie uczucia głodu. A przecież, nasz organizm do normalnego działania potrzebuje zbilansowanej ilości witamin i minerałów. Niezbędna jest także woda.

Nowoczesny styl życia nie sprzyja naszemu zdrowiu. Chodzimy notorycznie zmęczeni, lwią część naszego czasu poświęcamy pracy. Nie relaksujemy się, za mało sypiamy. Na dodatek, nieprawidłowo się żywimy. Jemy cokolwiek i byle gdzie. W rzeczywistości, chodzi nam tylko o zaspokojenie uczucia głodu. Tymczasem, nasz organizm do prawidłowego działania potrzebuje właściwej ilości witamin i minerałów. Niezbędna jest także woda.

Pojawiły się w ostatnich tygodniach artykuły, w których rozmaici ludzie starają się przekonać rodaków do lania do szklanki wody z wodociągów. Ten bezcenny płyn lany z kranu na pewno może być podobnej czystości, co ten kupowany w sklepach. Sprawa jednak nie jest tak prosta, jak może się wydawać, ponieważ ogromne znaczenie posiada tutaj czystość rur. Bywa, że w nieruchomości znajdują się rury, w których wegetują groźne dla życia bakterie i grzyby. Dlatego lepiej się zabezpieczyć i kupować wodę w sklepach, rzecz jasna od godnych zaufania dostawców.

Napoje, po które zwykle sięgamy, aby zlikwidować pragnienie, są niezbyt zdrowe. Kawa, herbata, napoje gazowane- to tylko przez moment przynosi nam ukojenie, ale prawie nigdy nie zastanawiamy się nad tym, jakie straszne spustoszenie robią one w naszym ciele.

czysta zdrowa woda
Autor: geir tønnessen
Źródło: http://www.flickr.com

Również wody mineralne nie zawsze są zdatne do picia. Większość z tych, które możemy kupić w naszej okolicy, choć mają wiele mikroelementów, niestety, tak samo jak reszta pożywienia, zakwasza nasz organizm. Co w takim razie robić? Jak bronić się przed takim działaniem?

Warto powiedzieć słowo o wodzie, której na co dzień wypijamy zdecydowanie za mało. Ale pamiętajmy, że nie wszystko, co znajduje się na sklepowych regałach to zdrowa woda.

Odpowiada Ci taki artykuł? To świetnie, sprawdź stronę (http://as-med.com.pl/znajdz-lekarza/pulmonolog/) pod tym adresem. Przeczytasz tam więcej informacji na tego typu temat.

Warto zainwestować we własne zdrowie i popijać wodę alkaliczną, która świetnie odkwasza nasze ciało. Podnosi jednocześnie naszą odporność, a także spowalnia procesy starzenia się naszych komórek.

Jedyną naprawdę pożyteczną wodą dla naszego zdrowia jest woda jonizowana – czytaj więcej . Czemu akurat ta? Rozmaite badania,wykonywane w różnych państwach na świecie, stwierdzają, że przyczyną rozmaitych chorób jest zakwaszanie komórek. A przecież, w środowisku alkalicznym nie ma prawa się rozwinąć żadna choroba. Stąd też spożywanie wody alkalicznej to najlepsza profilaktyka. To recepta na wieczną młodość i szczęśliwe życie w pełnym zdrowiu.

Trzeba pamiętać też o aktywności fizycznej. Jest to obowiązkowy element zdrowego trybu życia. Ruch]Ćwiczenia na świeżym powietrzu to cudowny zastrzyk niesamowitej energii. Uprawianie jakiejkolwiek dyscypliny sportowej pomoże nam rozładować złe emocje i zadbać o piękną figurę. Wystarczą regularne treningi, aby w szybkim czasie osiągnąć niesamowite efekty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*