Skip to content

Jak ulepszyć kondycję cery? Decydując się na profesjonalne zabiegi czy wykorzystując domowe metody?
Każda z kobiet marzy o gładkiej skórze, ażeby to osiągnąć często poddaje się wielu nieprzyjemnym zabiegom, które przynoszą efekty, lecz niestety na niezbyt długo.

Każda przedstawicielka płci pięknej pragnie pięknej skóry, ażeby to osiągnąć często poddaje się wielu bolesnym zabiegom, jakie przynoszą efekty, ale niestety na niezbyt długo.

depilator

Autor: Amy
Źródło: http://www.flickr.com

Maszynki elektryczne lub depilacja woskiem pozwala pozbyć się utrudnienia na parę dni do maksymalnie 3 tygodni, a najskuteczniejsza metoda – „zabieg depilacji laserowej” jeszcze do niedawna kojarzył nam się z koniecznością wizyty w fachowych gabinetach kosmetycznych.zobacz ofertę sprzęt kardio sprzęt kardioOd jakiegoś czas zabieg depilacji laserowej można przeprowadzać samodzielnie w domu przy użyciu nowości, którą jest domowy depilator laserowy. Producenci, jak i fachowcy deklarują, że jest to urządzenie całkowicie bezpieczne w użyciu, oczywiście pod warunkiem, że nie mamy na poddawanych depilacji częściach ciała żadnych śladów chorób skórnych, czy też świeżej opalenizny.

Depilator laserowy działa na podstawie imitacji wiązki światła, jaka niszczy włosy wraz z cebulkami i mieszkami włosowymi, co sprawia, że włos wypada więc na długi czas skóra jest gładka (więcje o peelingu). Podczas jednego zabiegu nie każdy z mieszków w fazie aktywnej (anagen) zostają zlikwidowane, by osiągnąć odpowiednią redukcję włosów, zaleca się przeprowadzenie serii zabiegów w okresie zalecanym przez producenta. Następne zabiegi mają na celu likwidacji aktywnych mieszek, jakie nie zostały zniszczone w trakcie poprzedniej sesji. Po wielokrotnym użyciu włosy odrastają faktycznie w wolniejszym tempie, są rzadsze i jaśniejsze.

Powinniśmy też zwracać uwagę, nim nabędziemy depilator, że depilacja laserowa nie jest odpowiednia dla skóry o ciemniejszej karnacji, jak również nie będzie przynosić efektów w przypadku białych włosów oraz siwych. Być może jednak potrzebna jest profesjonalna depilacja? W takiej sytuacji najbardziej odpowiednia jest wizyta w klinika estetyczna Miracki Warszawa.

Czy masz chęć na kolejne równie interesujące posty? Jeżeli tak, to chcemy Cię poinstruować – naciśnij i sprawdź (http://www.fillmed.com.pl/) tutaj dużo więcej.

Tam przeprowadzane są różnorodne zabiegi, czyli oczywiście depilacja laserowa , lecz jednocześnie peeling chemiczny i wiele innych. Wszystko po to, aby skóra była piękna, jak nigdy wcześniej. Takie zabiegi zapewniają też większą pewność niż domowe sposoby, przede wszystkim dlatego, że są bardziej skuteczne. Rezultaty są w większym stopniu zadowalające, my zaś mamy potwierdzenie, że zabieg został przeprowadzony jak najbardziej profesjonalnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*