Skip to content

Jak pozbyć się zbędnego tłuszczyku? Pomoże liposukcja laserowa!
Z niechcianym tłuszczykiem walczy duża grupa osób. W niejednym przypadku w pozbyciu się niepożądanej tkanki tłuszczowej nie pomagają ani diety, ani aktywność fizyczna. Naprzeciw oczekiwaniom osób, które chcą pozbyć się zbędnej ilości tkanki tłuszczowej wychodzi medycyna estetyczna i jej nowatorskie metody pozbywania się niepożądanej tkanki tłuszczowej.

Z niechcianym tłuszczykiem zmaga się duża grupa osób. W niejednym przypadku w pozbyciu się nadmiaru tkanki tłuszczowej nie pomagają ani diety, ani ćwiczenia fizyczne. Naprzeciw oczekiwaniom osób, które pragną pozbyć się niepożądanej ilości tkanki tłuszczowej wychodzi medycyna estetyczna i jej nowatorskie metody redukcji nadmiernej tkanki tłuszczowej.

Niepotrzebną tkankę tłuszczową można na chwilę obecną usunąć bez konieczności stosowania skalpela. Metoda ta to liposukcja laserowa. Wspomniana liposukcja laserowa należy do metod nie tylko innowacyjnych, ale przede wszystkim całkowicie bezpiecznych. Do wykonania zabiegu używany jest lipolaser. Wspomniany Lipolaser (nawet przydatna strona, dobrze odwiedzić) nie tylko odsysa nadprogramowy tłuszcz, ale powoduje także proces obkurczania się skóry i stymuluje produkcję kolagenu. Dzięki temu nie tylko pozbywamy się zbędnej tkanki tłuszczowej, ale otrzymujemy także gładką i jędrną skórę. Pojawia się jednak pytanie, na jakich częściach ciała zabieg może być przeprowadzony, ile on kosztuje?

zabieg

Autor: DER-MED
Źródło: Centrum Kosmetyczno-Dermatologicznym DER-MED

Zabieg liposukcji laserowej może być wykonany na twarzy, szyi, ramionach, pośladkach, biodrach oraz na górnej części brzucha. Liposukcja laserowa (zobacz co znalazłem) pozwala bardzo skutecznie pozbyć się niechcianego tłuszczyku z rozmaitych obszarów naszego ciała. Cena zabiegu jakim jest liposukcja brzucha zależy w znacznej mierze od tego, gdzie zdecydujemy się wykonać zabieg. Jasne jest, że w cieszącej się doskonałą opinią klinice liposukcja brzucha cena (moja strona) której będzie naprawdę niemała zostanie wykonana w stu procentach profesjonalnie. Każdy zainteresowany jest przykładowym cennikiem może wprowadzić w wyszukiwarce internetowej frazę „liposukcja (więcej na tej stronie) brzucha cena”.

Liposukcja jest zabiegiem całkowicie bezpiecznym. Mimo to są sytuacje, kiedy skorzystanie z zabiegu jest niemożliwe. Zabieg bez wątpienia nie zostanie wykonany u osób o ogólnie kiepskim stanie zdrowia. Również osoby chore na cukrzycę, choroby tarczycy, wątroby i nerek nie mają co spodziewać się, że skorzystają z tego zabiegu. Bardzo wyraźnie należy podkreślić, że liposukcja nie jest zabiegiem o charakterze odchudzającym. Osoby z bardzo dużą nadwagę czy już otyłe raczej nie mają co liczyć, że zostanie u nich wykonany zabieg. Efekt lipolizy ma charakter długotrwały. Zniszczone promieniem lasera komórki tłuszczowe nie potrafią się odbudować. Do tego pacjenci naprawdę szybko są w stanie powrócić do normalnego funkcjonowania.