Skip to content

Jaki produkty wybrać? – dezodoranty i cienie do powiek
Kiedy rozmyślamy o tym, żeby ładnie wyglądać, musimy na początku pomyśleć o tym, by ładnie pachnieć. Trzeba najpierw się po prostu wymyć, bo jedynie piękne perfumy nie wystarczą. Ale każdy z nas wie, że mimo, iż się umyjemy to nasz organizm i tak zacznie wydzielać pot, który może mieć dość specyficzny zapach. Z tego powodu tak istotne są dezodoranty. Co ważne producenci dezodorantów sprawili, że półki sklepów z kosmetykami są zapełnione różnego typu dezodorantami. Każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie.

Gdy myślimy o tym, by fajnie wyglądać, musimy po pierwsze pomyśleć o tym, by ładnie pachnieć. Trzeba w pierwszej kolejności się po prostu umyć, bo jedynie piękne perfumy nie okażą się wystarczające. Ale każdy z nas wie, że choć się umyjemy to nasz organizm i tak będzie wydzielał pot, który może mieć bardzo nieprzyjemny zapach. Dlatego tak istotne są dezodoranty. Co istotne producenci dezodorantów doprowadzili do tego, że półki sklepów z kosmetykami są zapełnione różnego typu dezodorantami. Każdy może znaleźć coś, co będzie mu pasowało.

cienie do powiek

Autor: Zejneb Abdul Rahman
Źródło: http://www.flickr.com

Wystarczy, że porządnie poszuka. Poza tym warto wypróbować dezodoranty różnych marek. Ba! Powinniśmy również sprawdzić różne dezodoranty jednej firmy. Może się okazać, że za pierwszym albo drugim razem uda nam się znaleźć ten idealny dezodorant. A może się też okazać, że będziemy musieli zużyć sporo różnych dezodorantów zanim trafimy na ten dla nas idealny. To znaczy na taki, który będzie niwelował nieprzyjemny zapach i nie pozwoli na to, by na naszych ubraniach pojawiały się plamy potu. Jeżeli chciałybyśmy pięknie wyglądać musimy pamiętać, że należy zadbać o swoją skórę. Ale poza samą pielęgnacją, dobrze nie zapominać o makijażu. Bo makijaż na zadbanej skórze idealnie podkreśli naszą urodę. A jeżeli jest to make up na jakieś wieczorne wyjście to należy pamiętać o cieniach do powiek. Wszystkie cienie do powiek mogą stać się skarbnicą dla pięknego makijażu.Dorota Małecka Makeup ArtistTrzeba jedynie umieć z nich korzystać. Ale, jeśli za pierwszym razem nasz make up (http://maleckamakeup.pl/makijaz-slubny/) oka nie będzie perfekcyjny nie ma, co się tym martwić, praktyka czyni mistrza. Najsensowniej nie zapominać o tym, by przed nałożeniem cieni położyć bazę pod cienie. Dodatkowo warto sprawdzić czy cienie się nie sypią.

Jeżeli więc posiadamy nowe cienie, to rzeczywiście dobrze je sprawdzić w domu, przed wybraniem się na imprezę, by potem nie było jakiegoś zaskoczenia. Co do odcieni to na wieczorne spotkanie możemy wybrać jakieś odważniejsze kolory z błyskiem. Jednak, jeżeli chcemy używać cieni, w normalny dzień, to lepiej pomyśleć o matowych, neutralnych odcieniach. Możemy postawić na beże i brązy, bo to najsensowniejsze rozwiązanie. Jeśli lubimy mocniejsze podkreślenie oka, to możemy do tego dodać kreskę, ale nie ma, co wybierać niebieskich czy różowych cieni, chyba, że mamy wolny zawód i nikogo nie będzie kłuć w oczy nasz mocny makijaż oka.