Skip to content

Curaprox ultra soft – dla wrażliwych dziąseł
Sporo osób boryka się ze złym stanem uzębienia, które nie tylko pełni nieocenioną rolę w życiu codziennym, ale silnie wpływa na wygląd. Nie dotyczy to jedynie ubytków, lub zmiany barwy szkliwa, ale też w znacznym stopniu czerwonych dziąseł.

Sporo osób męczy się ze złym stanem uzębienia, które nie jedynie pełni istotną rolę podczas życia codziennego, lecz bardzo wpływa na prezencję. Nie dotyczy to tylko ubytków, lub zmiany koloru szkliwa, lecz też w znacznym stopniu czerwonych dziąseł.

Model budowy zęba
Autor: Hey Paul Studios
Źródło: http://www.flickr.com

Tego rodzaju problemy pojawiają się, kiedy z różnych przyczyn, też owych niezależnych od pacjentów, właściwa pielęgnacja staje się utrudniona. Stosowna pielęgnacja wrażliwych uzębienia to nie lada wyzwanie, lecz są sposoby, by ją znacznie ułatwić. W razie konieczności mycia zębów o nadwrażliwych dziąsłach lub podczas noszenia mostów czy aparatów ortodontycznych zwykłe szczoteczki, nawet te z doskonale wyposażonych firm, nie wystarczają i potrzebne jest sięgnięcie po coś bardziej profesjonalnego.

Niezbędny jest w tych sytuacjach zakupienie specjalnych szczoteczek, które są przeznaczone dla osób, które posiadają trudności z jamą ustną. Znakomicie się do tego nadadzą szczoteczki Curaprox ultra soft, jakich własności są starannie dopasowane do chorych dziąseł. Są one polecane przez dużej ilości znakomitych stomatologów oraz ortodontów ze względu na ich specjalnie znakomitą jakość oraz sprawne wyprofilowanie, dlatego na pewno dobrze przyjrzeć się im bliżej.

Curaprox ultra soft to zdecydowanie jedne z idealnych profesjonalnych szczoteczek na rynku, które są

Kobieta myjąca zęby
Autor: ND Strupler
Źródło: http://www.flickr.com

dostosowane dla ludzi z wrażliwymi zębami. Znakomicie się sprawdzą przy pielęgnacji zębów z aparatami ortodontycznymi bądź nadwrażliwością zębów bądź po takich zabiegach, jak piaskowanie, usuwanie ”ósemek” lub tradycyjne usuwanie kamienia. Jest to zdecydowanie jedna z najlepszych szczoteczek na rynku stomatologicznym i ortodontycznym oraz jest bardzo chętnie stosowana przez dentystów na całym świecie. Niewątpliwie warto wiedzieć, iż odpowiednia pielęgnacja zębów to nie wyłącznie szczoteczka – by uzyskać jak najbardziej optymalne efekty, najkorzystniej stosować też specjalne pasty przeznaczone dla delikatnych dziąseł.

Szczoteczki Curaprox ultra soft idealnie także nadają się w okresie wakacji, jako że zapewniają wyjątkowe osłonki zabezpieczające włosie przed uszkodzeniem albo zabrudzeniem. Jej unikatowe właściwości sprawnie i dobrze kwalifikują ją do szczoteczek do użytku profesjonalnego. Charakteryzują się nadzwyczajną precyzją i delikatnością – specjalnie zaprojektowane włókno jest znacznie cienkie i sztywne, dzięki czemu można nim szybko poruszać oraz nie drażni ono nadwrażliwych albo podrażnionych dziąseł. Poza tym są zrobione w miłych dla oka kontrastowych kolorach; może się to okazać pożyteczne, kiedy dzieci z aparatami retencyjnymi posiadają opory przed systematycznym szczotkowaniem. Należą do produktów stomatologicznych wysoce praktycznych, które zdecydowanie należy wypróbować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*