Skip to content

Jakim sposobem dobierać ciekawe restauracje a jak modne cluby we Wrocławiu?
Planujemy udać się do kawiarni ale nie bardzo wiemy którą wybrać. Nawet jeśli posiadamy swoją ulubioną, może nawet więcej, to coś sprawiło taki stan rzeczy. Czymś się kierowaliśmy przy wyborze dokładnie tych miejsc nim udaliśmy się do nich pierwszy raz? Znajomi sugerują się pocztą pantoflową. Od ucha do ucha. Najskuteczniejsza metoda. Osobiście stwierdzam, że to najlepsza reklama. Jeden usatysfakcjonowany klient to 5 następnych.

Pragniemy wybrać się do restauracji ale nie bardzo wiemy jaką wybrać. Nawet jeśli posiadamy swoją ulubioną, może nawet więcej, to coś spowodowało taki stan rzeczy. Czymś się kierowaliśmy przy wyborze właśnie tych restauracji nim udaliśmy się do nich po raz pierwszy? Pewne osoby sugerują się informacją pantoflową. Od ucha do ucha. Najskuteczniejsza metoda. Osobiście stwierdzam, że to dobra reklama. Jeden zadowolony klient to 5 kolejny.

jedzenie w restauracji

Autor: Daniel Means
Źródło: http://www.flickr.com

Jeden źle potraktowany klient to strata kilkunastu kolejnych. Taką mam opinie a potwierdziła mi się jakiś czas temu. W momencie tworzenia tego artykułu, postanowiłam zapytać parę osób, czym się kierują nim udadzą się do restauracji. Nie ukrywam, że byłam trochę zaskoczona. Ponad połowa stwierdziła, że ofertą kuchni, czy mają wrocław dobre jedzenie i wiedzą od znajomych. Mniejsza część z nich powiedziała, że to zależy też od okazji, dlato (czym jest wampirzy lifting)tórej się udają na obiad bądź kolację do restauracji. Może być ona elegancka bądź bardziej skromna. Jeśli ma to być obiad rodzinny a także są małe dzieci w tej grupie to podstawową kategorią jaką będą się zajmowali to to, czy w wybranej restauracji jest kącik dla dzieciaków. Jeśli ma to być małżeńska kolacja, dokładnie planowana to informacji szukamy w internecie, oglądamy zdjęcia itp. Zanim pójdziemy też do wybranej restauracji, patrzymy na to, jak długo ona działa. Świeżo uruchomiona to większa chęć pójścia i przekonania się samemu. Gdy jest to nagłe wyjście to w znacznej większości wybieramy kawiarnie w ścisłym centrum miasta bądź w galeriach handlowych. Tak samo jest jeśli planujemy odwiedzić club – wystarczy rynek – club na wrocławskim rynku. Ja polecam restauracje z poza centrum np. miasta Wrocław. Z pewnością w każdym mieście są solidne restauracje umieszczone z dala od centrum. Z takich restauracji korzystają osoby, które niedaleko niej mieszkają. Odległość to kolejna przyczyna dla której wybieramy tą, a nie inną restaurację.

restauracja

Autor: Nan Palmero
Źródło: http://www.flickr.com

Idąc do restauracji, pragniemy, aby ona zaskoczyła nas już od samego początku. Wystrojem, obsługą, smakiem. Płacimy to wymagamy. Nie jest nigdzie powiedziane że droga restauracja jest lepsza. Droga restauracja to marka za którą się płaci, a nie za jedzenie. Jak już się zdecydujemy na jakąś restaurację i coś np. nam nie będzie smakowało to powiedzcie to obsłudze od razu. Nie jak skończycie jeść lub jak wyjdziecie napiszecie maila do szefostwa. Zróbcie to od razu. Pierwsze 3 kęsy i jak coś nie pasuje to prosicie kelnera i mówicie w czym jest problem.