Skip to content

Jedna z większych nierozwiązanych tajemnic, czyli czym jest zawartość damskich torebek.
Torebka damska od wieków jest niezgłębioną tajemnicą dla większości mężczyzn. Jest niczym jaskinia skrywająca pełne tajemnic rzeczy, o istnieniu jakich będzie jedynie wiedzieć pilnująca tajemnic kapłanka i będzie tej tajemnicy strzegła pilnie przed resztą domowników.

Torebka damska od wieków jest wielką i nierozwiązywalną tajemnicą dla większości mężczyzn. Jest niczym jaskinia która skrywa tajemnicze rzeczy, o których istnieniu będzie jedynie wiedzieć pilnująca tajemnic kapłanka i tajemnicy tej strzeże pilnie przed innymi domownikami.

kliknij kliknij tu

Autor: Visit El Paso
Źródło: http://www.flickr.com
W zależności od wielkości torebki i stylu kobiety, całkowita zawartość będzie się wahać od kilkunastu drobiazgów do nawet kilkudziesięciu. W wersji light można znaleźć tam jedynie najbardziej potrzebne przedmioty, czyli komplet dokumentów, telefon komórkowy, zestaw kluczy do domu, portmonetkę, słoneczne okulary, jednorazowe chusteczki, balsam do dłoni, balsam do ust, niewielkie lustereczko, niewielki grzebyk i rzecz jasna rajstopy na wszelki wypadek. Wersja nieco bardziej obfita będzie dodatkowo zawierać notes z adresami, miniaturową parasolkę, paczkę gum, zestaw pilniczków do paznokci i butelkę lakieru którym można będzie uzupełnić ewentualne odpryski. Bardzo się też mogą przydać plastry opatrunkowe, igła (mezoterapia igłowa w jakim wieku można wykonać

Dziecko

Autor: Melissa Hillier
Źródło: http://www.flickr.com
Mamy małych bobasów będą nosić komplet pieluch, smoczki i na przykład kupione dawno lecz nie wyjęte trampki dla niemowlaka – trampki dla niemowlaka. Młode damy mogą pochwalić się paczką papierosów, biletem do kina, puszką energetyka i przykładowo okularami przeciwsłonecznymi. Starsze panie nie ustępują na krok, gromadząc w czeluściach szminki, pudry, stare zdjęcia oraz kilka słodyczy dla wnuków.