Skip to content

Jeśli jesteś dojrzałym mężczyzną, który zawsze troszczy się o swój wizerunek – warto zasięgnąć odrobinę wiedzy na temat męskiego przemysłu kosmetycznego.
Rynek kosmetyczny w naszym kraju zdobywa swoje maximum. Ujawnia się dużo udogodnień. Perfumy, żele i kremy, to nie bywają już produkty, kreowane tylko dla kobiet. Przemysł chemiczny dla mężczyzn został osobnym, równoważnym odłamem sprzedaży, jak towary dla kobiet.

System gospodarczy kosmetyczny w naszym kraju osiąga swoje maximum. Ujawnia się wiele udogodnień. Perfumy, płyny i kremy, to nie są już produkty, kreowane wyłącznie do Pań. Przemysł chemiczny dla Panów stał się osobnym, równym oddziałem zbytu, jak towary dla Pań.

golenie się

Autor: Christina zur Nedden
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy realny mężczyzna startuje swój dzień od golenia. To podstawowa czynność rannej wizyty w łazience. Dzięki temu – młodszy, czy dojrzalszy Pan czuje się wtenczas stanowczo bardziej świeży i zadbany. Jeśli pragniesz stosownego komfortu i udogodnień w czasie golenia – należy zasięgnąć odrobinę wiedzy na temat konkretnie rozrastającego się rynku. Ciągle zjawiają się zmodernizowane kosmetyki, możliwości. Jedną rozpoznawalną firmą drogeryjną w naszym państwie jest firma Rossmann. Jeśli przykładowo przeczytasz niegdyś hasło : Pędzel do golenia Rossmann (więcej o ofercie), to z pewnością jedna, z afiszów i ofert tego centrum handlowego. Sytuuje się tam specjalny dział do mężczyzn, oferujący jakiegokolwiek typu, maszynki do golenia, żele, pianki, narzędzia (zobacz spawarka inwertorowa weldman) i inne. Dziś golenie zostało formą trendów. Niektórzy mężczyźni lubią zostawić sobie parodniowy narost. Zwykle z tego powodu, iż z pewnością dodaje to mężności. W niedalekim czasie znana jest także aranżacja brody, bądź też różne kombinacje na niewielkim zaroście. Można to zrobić samemu – trzeba jednakże sporo cierpliwości i dokładności. W sklepach drogeryjnych, czy podobnych centrach zbytu znajdziesz odpowiednie narzędzia, różne wzory i rodzaje. Konieczna będzie także standardowa żyletka. Popularnym modelem jest derby.

zestaw do golenia

Autor: Gabriel Molina
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy nie zadowala Cię wyposażenie w drogerii na miejscu – masz możliwość zakupić odpowiedni składnik w Internecie. Przedsiębiorcy często reklamują się na pewnego typu witrynach, czy blogach. Korzystnym centrum w Internecie jest strona Allegro (zobacz więcej).
Jeśli chcesz odpowiednio troszczyć o własny wizerunek – zapoznaj się z obszerną propozycją męskiego działu kosmetycznego w naszym kraju,