Skip to content

Jeżeli nie masz jeszcze pomysłu, jak zrzucić kilka zbędnych kilogramów latem lub poszukujesz atrakcyjnych ofert wyjazdów. Zdecyduj się na wczasy z dietą owocowo-warzywną
Sezon letni, to nie wyłącznie wysokie temperatury, plażowiska, czas urlopów, przyjemne wieczory i długie przechadzki. Ładna pogoda to nade wszystko okazja do odsłonięcia ciała Zaczynamy nosić letnie rzeczy, startuje trend na stroje kąpielowe, bikini, króciutkie szorty, różnobarwne sukienki.

Sezon letni, to nie tylko upały, plażowiska, czas urlopów, przyjemne wieczory i długie spacery. Piękna pogoda to nade wszystko sposobność do odsłonięcia figury Zaczynamy ubierać letnie rzeczy, rozpoczyna się trend na stroje plażowe, bikini, krótkie spodenki, wielobarwne spódnice.

sałatka
Autor: Prayitno / Thank you for (5 millions +) views
Źródło: http://www.flickr.com
Niejedna Pani niestety w takim okresie odczuwa kompleks z powodu braku zadowolenia z własnego ciała. Wszystkie Panie, szczególnie podczas upalnych dni śnią o idealnej, szczupłej figurze. Nie zawsze jest to jednakże proste do zrealizowania. Siedząca praca, ilość obowiązków, zajmowanie się nad dziećmi – to podstawowe przeszkody, które nasuwają się w drodze do pięknego ciała. Odchudzanie winno stać się satysfakcją – nie bitwą, głodzeniem, czy grupą wyrzeczeń. Dlatego od pewnego czasu, wykwalifikowane grupy dietetyków z dziedziny odżywiania – organizują na terenie kraju wczasy odchudzające w górach. Zamiast tygodniowego wypadu z familią – powinno się dla lepszego nastroju poświęcić się raz, wybrać się na taki okazję. Odchudzanie połączone z czynnym odpoczynkiem zdecydowanie dobrze podziała na organizm, uwzględni zupełnie nowe zwyczaje. Nazbierasz nowych, zdrowych żywieniowych zdolności, Jeżeli nie masz czasu, albo warunków na tego typu zjazd, masz okazję samoistnie zaplanować sobie odchudzanie, posiłki – zobacz wczasy z dietą owocowo-warzywną – (wczasy z dietą owocowo-warzywną).

zdrowe jedzenie
Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia
Stragany i sklepy z żywnością, tak nazywane warzywniaki pełne są teraz odżywczych, dobrych jarzyn i owoców, W wszelkiego gatunku magazynach, Internecie umieszczone są rozmaite newsy, porady i informacje dietetyków. Piękna atmosfera sprzyja przebywaniu na cieplym powietrzu, uprawianiu różnego typu dyscypliny. Ulokuj swój czas w wycieczki na rowerach, wielogodzinne przechadzki, bieganie, łyżworolki, nordic walking itp.. Poczujesz się zdecydowanie zdrowiej. Jeżeli wybierasz się z rodziną na wakacje – zrezygnuj z punktów szybkiej obsługi, wysokokalorycznych dań w restauracjach. Postaw na letnią dietę owocowo-warzywną. Odnajdź wlasną siłę i moc. Postaw sobie odpowiednie wyzwania, oblicz wymarzoną wagę.
W okresie wakacji, warto zainteresować się świeżą żywnością, działalnością fizyczną i drogą do zgrabnej sylwetki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*