Skip to content

Każda z nas może być piękna, czyli potęga medycyny estetycznej
Nie ma kobiety, której nie zależy na własnym wyglądzie. Każda przedstawicielka płci pięknej chce być piękna i pragnie wzbudzać zachwyt w mężczyznach. Niestety, upływ czasu, złe odżywianie, stres – wszystko to sprawia, że nasza uroda pozostawia wiele do życzenia. Na szczęście dzisiaj przedstawicielki płci pięknej otrzymały do dyspozycji medycynę i dermatologię estetyczną – działy medycyny, które powstały w służbie damskiemu pięknu.

Nie ma przedstawicielki płci pięknej, której nie zależałoby na własnym wyglądzie. Każda kobieta pragnie być piękna i pragnie wzbudzać zachwyt w mężczyznach. Niestety, mijający czas, nieodpowiednia dieta, stres – wszystko to sprawia, że nasza uroda pozostawia wiele do życzenia. Na szczęście aktualnie panie mają do dyspozycji medycynę i dermatologię estetyczną – działy medycyny, które stworzone zostały w służbie damskiemu pięknu.

Medycyna estetyczna ma aktualnie do zaoferowania naprawdę bardzo dużo zabiegów, wśród których każda przedstawicielka płci pięknej znajdzie dla siebie coś idealnego. Przedstawicielki płci pięknej,
figura
Autor: Rockwall TX Cuckold Couple
Źródło: http://www.flickr.com

które nie boją się poważnych ingerencji we własne ciało mogą na przykład zdecydować się na plastykę brzucha, blefaroplastykę czy korekcję nosa. Wszystkie te zabiegi wykonywane są w znieczuleniu ogólnym pod kontrolą lekarza który ma specjalizację z anestezjologii. Kobiety, które borykają się ze zmianami na twarzy takimi, jak trądzik czy plamy po opalaniu mogą poddać się zabiegowi mikrodermabrazji. Ten sam zabieg zalecany jest przedstawicielkom płci pięknej, które chcą chociaż trochę zmniejszyć widoczność rozstępów. Są to zabiegi bezpieczne i dające doskonałe efekty. Panie, które uważają, że na ich ciele jest zdecydowanie dużo tkanki tłuszczowej mogą zdecydować się na zabieg jakim jest odsysanie tłuszczu. Wspomniane odsysanie tłuszczu (sporo więcej zobaczysz na tej stronie) również wykonuje się w znieczuleniu miejscowym. Z nadmiarem tkanki tłuszczowej świetnie radzi sobie również liposukcja ultradźwiękowa. Wspomniana liposukcja ultradźwiękowa (zobacz na stronie) rozbija komórki tłuszczowe, wykorzystując do tego celu ultradźwięki. Jest to zabieg o wysokim stopniu bezpieczeństwa, który pozwala pozbyć się niepotrzebnego tłuszczu i cieszyć się pięknym ciałem bez niepotrzebnego tłuszczyku.

Medycyna i dermatologia estetyczna mają do zaoferowania również zabiegi pozwalające pozbycie się niepożądanego owłosienia. Jeśli chodzi o usuwanie włosów z wykorzystaniem lasera polecana jest oferta Light Sheer Warszawa (kliknij w źródło). Każda kobieta, która zamierza dowiedzieć się nieco więcej na temat laserowego usuwania włosów może skorzystać z Internetu, wpisując w wyszukiwarce internetowej wyrażenie „Light Sheer Warszawa”. Depilacja laserowa naprawdę skutecznie i na długo usuwa zbędne owłosienie z określonych rejonów ciała. Zabieg daje doskonałe efekty, na których zależy chodzi większości kobiet.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*