Skip to content

Każda niewiasta marzy o gładkiej i idealnej cerze i dobrze naprężonej skórze
Każda niewiasta marzy o gładkiej i idealnej cerze i dobrze napiętej skórze. Niestety, w miarę upływu lat nasza cera robi się sucha i coraz więcej zniszczona. Stosowna pielęgnacja i odpowiednie zabiegi do cery suchej powinny przywrócić jej blask. Cera sucha jest bardzo łagodna. Przeważnie przybiera zabarwienie jasnoróżowy z niedużymi przebarwieniami.

Każda kobieta marzy o gładkiej i pełnej blasku cerze i właściwie naprężonej skórze. Niestety, w miarę upływu lat kobieca cera staje się wysuszona i coraz bardziej zniszczona. Odpowiednia pielęgnacja i odpowiednie zabiegi do cery suchej zdołają przywrócić jej blask. Cera sucha jest bardzo łagodna. Zwykle przybiera kolor jasnoróżowy z niewielkimi przebarwieniami.

skóra

Autor: 123rf
Źródło: 123rf
Pod powierzchnią skóry mogą ukazać się zauważalne, rozszerzone naczynka. Cerę suchą mogą mieć nawet bardzo młode dziewczęta. W wypadku cery suchej o wiele wcześniej zaczynają pokazywać się pierwsze oznaki starzenia. Należyta pielęgnowanie opiera się na wykorzystywaniu dobrych kosmetyków. Do demakijażu trzeba stosować zawiesiste i trochę tłuste produkty, które wzmocnią barierę ochronną skóry i jej nie podrażnią. Krem do cery suchej powinien być w użyciu każdego dnia.

Czyżbyś nie mógł odejść od naszego wpisu? To dla nas niebywale dobra wieść – w takim razie kontynuuj (www.svr.sklep.pl/product/SEBIACLEAR-HYDRA-40ML-s81) na następnej witrynie.

Nie można zapomnieć o kremowaniu skóry dookoła oczu. Dodatkowe maseczki z użyciem żelu pomogą ochronić na dłuższy czas gładką cerę pod oczami. Przed zwiotczeniem można ustrzec też skórę szyi i dekoltu (kremy lichtena do pielęgnacji skóry suchej).

Krem do cery suchej na wieczór winien zawierać kompozycje tłuszczowe i zwilżające. Jeżeli cera (Make UP Dorota Małecka) jest ogromnie wysuszona, trzeba uprzednio nałożyć na nią krem nawilżający, a po jakimś czasie krem natłuszczający. Cera sucha niedobrze toleruje solarium i długie opalanie. Najlepiej raz na 7 dni przeprowadź peeling enzymatyczny, który zetrze martwy warstewkę i zagwarantuje

krem

Autor: Stephen Bradley
Źródło: http://www.flickr.com

lepsze wchłanianie się kremów nawilżających. Cera sucha jest szczególnie narażona na szkodliwe działanie zanieczyszczeń zewnętrznych i wewnętrznych. Stosowne nawilżenie skóry zapewni nam tylko płyn z wnętrza własnego układu. W przeciwnym razie cera będzie przesuszona i prędzej pokażą się na niej zmarszczki. Zachowanie świeżej i młodej skóry na dłuższy czas jest wykonalne właśnie przez systematyczne nawilżanie. Pielęgnacja skóry suchej to nieodzowność. Kremy do cery suchej nawilżające, winny być aplikowane każdego dnia. W ten sposób można dłuższy czas będziemy upajać się gładką, jędrną cerą bez zmarszczek przez długi czas – dowiedz się więcej o pielęgnacji cery suchej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*