Skip to content

Kiedy twoja skóra potrzebuje błyskawicznej pomocy, wybierz skoncentrowany preparat do szybkiej regeneracji skory
Nareszcie pora wiosenna. Świat wydaje nam się zachwycający, ludzie robią się bardziej pogodni i pełni energii. Pora zimowa niestety nie służy naszej skórze i figurze w związku z częste zaniechanie regularnej aktywności fizycznej jak również ze względu na wzmożony apetyt, towarzyszący przygnębiającej pogodzie.

W końcu pora wiosenna. Świat wydaje nam się ładniejszy, ludzie robią się bardziej optymistyczni i pełni entuzjazmu. Sezon zimowy niestety nie służy naszej urodzie z uwagi na częste zaniechanie regularnej aktywności fizycznej a także z uwagi na wzmożony apetyt, towarzyszący melancholijnej aurze.

zobacz

Autor: UlyssesThirtyOne
Źródło: http://www.flickr.com
Brak odpowiedniej ochrony skóry porą zimową, rodzi konieczność używania wzmożonych preparatów regenerujących na wiosnę. Odpowiedzią na zapotrzebowanie szybkiej i efektywnej regeneracji cery po zimie, są coraz częściej proponowane przez przemysł kosmetyczny, ekstrakty ochronne w ampułkach tzw. serum.

Tego rodzaju preparaty, zawierają w swoim składzie duże stężenie substancji biologicznie czynnych. Liczba tych substancji biologicznie aktywnych, znacznie przekraczają zawartość powszechnie używanych związków aktywnych w balsamach ochronnych.

Nieziemsko wciągający tekst, nieprawdaż? Jeśli również masz taką opinię, to kliknij tutaj i przeczytaj tutaj (https://okulus.pl/) pozostałe dane.

Bogate w składniki odżywcze, preparaty regenerujące do skóry, najczęściej polecane są do używania przed snem, dlatego, że nocą cera najefektywniej wykorzystuje wszystkie zawarte w nich składniki odżywcze. Substancje odżywcze jak witaminy, mikroelementy, enzymy, właściwie dostosowane wyciągi z roślin, wnikają głęboko w skórę, wspomagając jej naturalne funkcje.

W efekcie cera jest rozświetlona, zmarszczki pomniejszone, zabarwienie ujednolicone. Efekty upiększające używania preparatów pielęgnacyjnych w ampułkach , widoczne są już po jednym zastosowaniu. Ochronne związki biologicznie aktywne, pojawiają się w aptekach i w sklepach z kosmetykami. Ale z natychmiastowych zabiegów odmładzających skórę, możemy skorzystać ponadto w gabinetach wellness. Niezbędnym aparatem używanym nie tylko w salonach wellness jest autoklaw kosmetyczny. Jest to urządzenie służące sterylizowaniu wszystkich akcesoriów i instrumentów, mających kontakt z krwią i płynami ustrojowymi.