Skip to content

Kosmetyki dla wyjątkowych włosów – nabłyszczacze i odżywki
Każda dama marzy o pięknych oraz zdrowych włosach, które wzbudzają zachwyt u innych. Kluczem do ich posiadania jest stosowanie właściwych kosmetyków. Oprócz szamponów warto korzystać z odżywek oraz nabłyszczaczy, które podtrzymają oraz poprawią wygląd włosów.

Każda kobieta marzy o ślicznych i zdrowych włosach, wzbudzające zachwyt u innych. Kluczem do ich posiadania jest użycie odpowiednich kosmetyków. Oprócz szamponów warto korzystać z odżywek, a także nabłyszczaczy, podtrzymujących i poprawiających wygląd włosów.

Dobrać kosmetyki do typu włosów

Odżywki powinny być dobrane do rodzaju włosów. Innych rodzajów użyjemy dla tych, które się przetłuszczają, innych dla wysuszonych. Za ciężki w strukturze kosmetyk obciąży włosy, a ponadto sprawi, że będą sprawiały wrażenie oklapniętych, a brud szybciej się do nich przyczepi. Z drugiej strony zbyt lekka formuła może nie spełnić naszych oczekiwań. Na rynku jest dostępnych wiele typów odżywek. Warto wybrać odpowiadające naszemu typowi włosów, by cieszyć się przepiękną fryzurą.

Nabłyszczacz do włosów – nie na każdy dzień warto go stosować

LokiKoki to wszystko czego potrzebują Twoje włosy

Autor: Sarah Zucca
Źródło: http://www.flickr.com

Poza wartościami odżywczymi kosmetyki takie nadadzą włosom miękkość oraz blask. Nabłyszczacz do włosów jest przecież kompozycją silikonową, a więc z dodatkiem, który szczególnie jest widoczny u pań z ciemnym owłosieniem, . Nie trzeba przesadzać z częstym stosowaniem, codzienna aplikacja tego upiększacza niestety odbije się na stanie włosów. Łupież kosmetyczny (zobacz: urządzenia do liftingu) jest jednym z zagrożeń, które może nieoczekiwanie „wyskoczyć” u pań codziennie dbających w ten sposób o wygląd włosów.

Chcesz poszerzyć własną wiedzę z tego działu? Chcemy pomóc. Wystarczy przejść na następną stronę i tam dowiedz się więcej dostawca urządzeń spa informacji.

Nabłyszczacze nie dla krętliwych włosów

Preferuje się używanie nabłyszczaczy do włosów prostych lub ułożonych w tzw. kok. Nie jest to dyskryminacja pań z falowanymi i kręconymi włosami, jednakże w przypadku tych ostatnich lepszym rozwiązaniem na uwydatnienie włosów, na przykład na okolicznościową imprezę, jest używanie innych kosmetycznych zamienników. Z całą pewnością lepszym wyjściem będzie odżywka do włosów lub balsam. Ich właściwości jednocześnie podkreślają krętliwość, a ponadto dodadzą połysku, którym będziemy zachwycać inne osoby. Zatem żaden z typów kobiecych włosów nie będzie „pokrzywdzony” w momencie wyjścia na przykład do znajomych.

Kobieca dłoń w rodzinie? Zrobisz fryzurę nie wychodząc z domu

Przygotowywanie fryzury na sylwestra, wesela lub inne podobne wyjście? Mając do dyspozycji nabłyszczacz do włosów lub odżywkę i fryzjerski fach w rękach u siostry, możemy postarać się o świetną fryzurę we własnym domu. Na takie okoliczności możemy stosować dodatek w postaci brokatu, reprezentacyjnej spinki.