Skip to content

Połącz przyjemne z pożytecznym, jak chociażby gubiąc kilogramy na wczasach z jadłospisem dr Dąbrowskiej
Wakacje są dla większości ludzi czasem wypoczynku oraz relaksu. Nic nie przeszkadza jednakże, by wczasy powiązać z użytecznym aspektem i przy okazji zadbać o ciało i zdrowie. Dzisiaj naprawdę wiele uwagi poświęca się zagadnieniu zdrowego żywienia, wiele osób stara się zrezygnować z niezdrowych artykułów spożywczych na rzecz warzyw, owoców i produktów naturalnych. Nierzadko równocześnie usiłuje się pozbyć nadprogramowych kilogramów oraz poczuć młodziej i piękniej. Idealną alternatywą dla takich osób okażą się wczasy z dietą dr ewy dąbrowskiej.

Wakacje okazują się dla większości ludzi czasem wypoczynku i relaksu. Nic nie przeszkadza jednakże, by wczasy połączyć z użytecznym aspektem i przy okazji zatroszczyć się o ciało i samopoczucie. Obecnie bardzo dużo uwagi poświęca się zagadnieniu zdrowego żywienia, sporo osób stara się zrezygnować ze szkodliwych artykułów spożywczych na rzecz warzyw, owoców oraz produktów naturalnych. Niejednokrotnie równocześnie usiłuje się pozbyć nadprogramowych kilogramów i poczuć młodziej i piękniej. Doskonałą alternatywą dla takich osób będą wczasy z dietą dr ewy dąbrowskiej.

Na czym polega taka dieta?

Ewa Dąbrowska utworzyła dietę, jaka za zadanie ma oczyszczenie organizmu ze zgromadzonych toksyn i przywracanie jego własnej równowagi, by miał szansę w naturalny sposób wyczuwać zagrożenia dotyczące postępujących chorób i bronić się przed nimi.

To niesamowicie wiarygodna strona opisująca podnoszone w tym tekście zagadnienia, więc kliknij ten link, żeby też ją przeczytać!

Rzeczona dieta opiera się na dwóch kolejnych etapach, pierwszy z nich okazuje się tak naprawdę głodówką, w czasie której organizm pożytkuje jako źródło energii zebrane złogi, uszkodzone komórki i tym podobne – użyteczny link. Dzięki temu organizm utrzymuje odzyskaną równowagę, jest lżejszy i bardziej czuły na przeróżne symptomy. Skutkiem ubocznym takiej diety staje się zrzucenie nadliczbowych kilogramów, gdyż organizm spala także tkankę tłuszczową.

wypoczynek

Autor: Familjen Helsingborg
Źródło: http://www.flickr.com

To doskonała alternatywa

Osoby, które często źle się czują albo uskarżają się na niską odporność organizmu muszą zdecydować się na dietę, którą stworzyła ewa dąbrowska wczasy z taką dietą są miłą opcją spędzania wolnych dni, bowiem niosą korzyści dla ciała i dla samopoczucia. Teraz w licznych ośrodkach w Polsce można spotkać się ze stosowaniem diety dr Dąbrowskiej. Są one rozsiane po całej Polsce, więc bez problemu dopasujemy ośrodek do modelu spędzania wolnego czasu, jaki uznajemy. To pomyślna możliwość też dla osób, które wybierają się na wakacje, jednakże boją się, że na miejscu nie będą mogły zdrowo się odżywiać.


Poszukaj w sieci

W momencie, gdy zamierza się pojechać na wczasy łączące się z dietą dr Dąbrowskiej, trzeba poszukać listy ośrodków oferujacych tę dietę. Z pewnością bez problemu wyszukamy ją w sieci. W witrynie samej dr Dąbrowskiej możemy z kolei zapoznać się z zasadami diety oraz wytycznymi dotyczącymi głodówki, jak też spożywania danych produktów.

Może Cię też zainteresować –